Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 sierpnia 2016, 14:26

Wieści ze świata (Rainbow Six: Siege, Master of Orion: Conquer the Stars) 11/8/2016

Dziś piszemy o pierwszych banach dla cheaterów po aktywacji systemu BattlEye w Rainbow Six: Siege i o dacie premiery gry Master of Orion: Conquer the Stars. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

BattlEye w Rainbow Six: Siege – pierwsze bany za oszustwa

Ubisoft niedawno zaimplementował w sieciowej strzelance Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege zwalczający oszustwa system BattlEye, zaś wczoraj owa technologia zaczęła przynosić wymierne efekty w postaci pierwszych banów dla cheaterów. Deweloper zapowiada, że będzie na bieżąco aktualizować tę funkcję, by jak najlepiej zwalczać nieuczciwych graczy (którzy, przypomnijmy, od dłuższego czasu są dokuczliwym problemem w omawianej grze).

Wieści ze świata (Rainbow Six: Siege, Master of Orion: Conquer the Stars) 11/8/2016 - ilustracja #1

Master of Orion: Conquer the Stars – premiera 25 sierpnia

Firma Wargaming poinformowała, że strategia 4X Master of Orion: Conquer the Stars zmierza do wyjścia z wczesnego dostępu – premiera nastąpi 25 sierpnia. Gra będzie oferowana na platformach Steam i GOG.com w dwóch cyfrowych wydaniach – standardowym za 29,99 euro (ok. 127 zł) i kolekcjonerskim za 49,99 euro (ok. 212 zł). Drugie z wymienionych zaoferuje dodatkową rasę (Terran Khanate), skórki retro na statki, ścieżkę dźwiękową, artbook oraz trzy poprzednie odsłony serii Master of Orion. Mało tego, każdy gracz, który przypisze Conquer the Stars do swojego konta Wargaming.net (niezależnie od kupionej edycji), dostanie gratis kultowego RTS-a Total Annihilation.

Lecz na tym jeszcze nie koniec dzisiejszych wieści. Deweloper ujawnił już pierwsze funkcje, o które zostanie wzbogacona omawiana gra za sprawą darmowych aktualizacji niedługo po premierze – mowa o kompleksowym wsparciu dla modów, opcji używania własnych ras w rozgrywkach wieloosobowych i umieszczeniu w wirtualnym wszechświecie dodatkowych pomniejszych cywilizacji. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier: