Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 sierpnia 2016, 19:06

Wiedźmin 3: Dziki Gon w edycji Game of the Year zadebiutuje 30 sierpnia

Na 30 sierpnia wyznaczono datę premiery edycji Game of the Year gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. W wydaniu tym, prócz podstawowej wersji produkcji, znajdą się także dwa duże dodatki, darmowe DLC oraz aktualizacje.

AKTUALIZACJA: Wiedźmin 3: Dziki Gon w edycji Game of the Year pojawił się w sklepie cdp.pl. Przedpremierowa wersja tego wydania to 129,99 złotych na PC oraz 169,99 złotych na PlayStation 4 oraz Xboksa One.

To, że edycja Game of the Year gry Wiedźmin 3: Dziki Gon w końcu powstanie, było co najmniej tak pewne jak śmierć i podatki. Jeszcze w lipcu potwierdzili to sami deweloperzy ze studia CD Projekt RED, teraz zaś ujawnili, kiedy nowe wydanie trafi na sklepowe półki – stanie się to już za niecałe trzy tygodnie, 30 sierpnia. Dodatkowo twórcy przygotowali króciutki zwiastun tej edycji, który możecie zobaczyć poniżej.

Choć łatkę Game of the Year przypisywały sobie często produkcje o niezbyt powalającej jakości, w przypadku Wiedźmina 3 nie ma chyba wątpliwości, że tytuł ten jest jak najbardziej zasłużony. Wydane w maju ubiegłego roku dzieło studia CD Projekt RED zachwyciło graczy oraz recenzentów ogromnym, przepięknym światem, angażującą fabułą oraz barwnymi postaciami, w efekcie zdobywając ponad ćwierć tysiąca nagród branżowych dla gry roku – najwięcej w historii interaktywnej rozrywki – i sprzedając się w blisko 10 milionach egzemplarzy. Dodatkowe uznanie polscy deweloperzy zyskali po wydaniu dwóch dodatków – zatytułowanych Serca z Kamienia oraz Krew i wino – które także zebrały rewelacyjne oceny. Oba rozszerzenia będą oczywiście zawarte w edycji Game of the Year, podobnie zresztą jak wszystkie bezpłatne DLC oraz aktualizacje, choć nie wiemy, czy w formie cyfrowej, czy też na płycie.

W edycji GOTY Wiedźmina 3 oprócz i tak imponującej zawartością „podstawki” znajdziemy też dodatki, dające kilkadziesiąt godzin dodatkowej zabawy. - Wiedźmin 3: Dziki Gon w edycji Game of the Year zadebiutuje 30 sierpnia - wiadomość - 2016-08-11
W edycji GOTY Wiedźmina 3 oprócz i tak imponującej zawartością „podstawki” znajdziemy też dodatki, dające kilkadziesiąt godzin dodatkowej zabawy.
  1. Oficjalna strona internetowa gry Wiedźmin 3: Dziki Gon
  2. Recenzja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na PS4 – genialny RPG, który potrzebuje dopracowania
  3. Kompendium wiedzy o grze Wiedźmin 3: Dziki Gon