Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 lipca 2016, 14:50

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Game of the Year Edition zapowiedziane

Gra Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzyma wkrótce wydanie Game of the Year Edition, wzbogacone o oba duże dodatki oraz wszystkie darmowe DLC i aktualizacje. Według nieoficjalnych źródeł ma się ono pojawić 26 sierpnia 2016 roku.

Polska megaprodukcja Wiedźmin 3: Dziki Gon doczeka się wkrótce wersji Game of the Year Edition. Pierwszą przesłanką o rychłym pojawieniu się tego wydania na PC, PlayStation 4 i Xboksie One była niemiecka strona USK (przyznająca kategorie wiekowe grom) co zauważył jeden z użytkowników forum NeoGAF. Na plotkach się jednak nie kończy, gdyż rewelacje te potwierdziło studio CD Projekt RED na łamach serwisu Eurogamer. A zatem to już oficjalne: Wiedźmin 3: Dziki Gon ukaże się w edycji Gra Roku, wzbogaconej o wszystkie darmowe DLC i dotychczasowe aktualizacje, a także dwa duże dodatki: Serca z Kamienia oraz Krew i wino.

Źródło: USK
Źródło: USK

Póki co CD Projekt RED nie zdradziło ceny ani daty premiery edycji GOTY Wiedźmina 3. Więcej szczegółów na ten temat pojawi się za jakiś czas, ale z nieoficjalnych źródeł Eurogamer dowiedział się, że nowe wydanie ma się ukazać 26 sierpnia 2016 roku.

Wiedźmin 3: Dziki Gon to zdecydowanie najgłośniejsza polska produkcja w historii elektronicznej rozrywki. Gra studia CD Projekt RED stała się światowym bestsellerem i zasłużenie zapisała się jako jeden z najlepszych RPG-ów ostatnich lat. Równie udane okazały się dwa duże dodatki – szczególnie Krew i wino, które zarówno pod względem rozmiarów, jak i jakości pozostawiło inne DLC do produkcji AAA daleko w tyle. Wydane pod koniec maja rozszerzenie zaoferowało około 30 godzin rozgrywki w zupełnie nowej krainie, gdzie Geralt zajął się naprawdę dużym zleceniem i masą aktywności pobocznych. W naszej recenzji Krew i wino zdobyło najwyższą możliwą notę 10/10. Nic dziwnego, że twórcy zdecydowali się przygotować edycję Game of The Year.

  1. Oficjalna strona gry Wiedźmin 3: Dziki Gon
  2. Recenzja gry Wiedźmin 3: Krew i wino - wszystko, czego pragniesz od dodatku