Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneiOSAND
Okładka Far Cry 4 Arcade Poker (iOS)

Far Cry 4 Arcade Poker

Prosta produkcja logiczno-zręcznościowa z elementami tytułowej gry hazardowej, będąca mobilną aplikacją towarzyszącą kolejnej pełnoprawnej odsłonie kultowej serii Far Cry firmy Ubisoft.

Logiczne | hazardowe | zagraj za darmo | karciane | elementy zręcznościowe | aplikacja towarzysząca | Poker

Okładka Far Cry 4 Arcade Poker (iOS)

producent: Ubisoft

wydawca: Ubisoft

data premiery gry:

18lis2014

iOS AND

Far Cry 4 Arcade Poker jest prostą grą logiczno-zręcznościową z elementami tytułowej gry hazardowej. Produkcja została przygotowana przez koncern Ubisoft z okazji premiery gry Far Cry 4 i pełni rolę aplikacji wspomagającej najnowszą odsłonę jednej z flagowych serii wydawniczych tej firmy.

Mechanika rozgrywki łączy zasady klasycznego pokera z elementami takich gier jak Tetris. Podczas zabawy musimy łączyć w pokerowe układy spadające z góry karty, zanim osiągną one dno planszy. Elementy pasujące do naszej układanki przeciągamy w odpowiednie miejsce, zaś te nieprzydatne jednym dotknięciem palca wymieniamy na inne. Na kolejnych poziomach rozgrywki musimy wykonać określone zadanie np. uzyskać „parę” czy „trójkę”. Każdy z pokerowych układów jest odpowiednio punktowany i jeśli uda nam się uzyskać lepszą „rękę” niż wymaga od nas poziom, nagradzani jesteśmy dodatkową gotówką.

Tym, co czyni produkcję Ubisoftu pozycją atrakcyjną dla wszystkich fanów serii jest fakt, że pozyskana w grze gotówka może zasilić konto naszej postaci w Far Cry 4. Dzięki temu możemy powiększać nasze wirtualne bogactwo np. podczas śmiertelnie nudnego wykładu czy oczekiwania na autobus. Podczas zabawy towarzyszą nam oczywiście motywy graficzne i muzyczne z Far Cry 4, a w rolach „jokerów” występują znane z gry postacie. Aplikacja udostępniana jest za darmo, ale twórcy przewidzieli także możliwość dokonywania mikropłatności, dzięki którym możemy zaopatrzyć się w szereg przydatnych power-upów. Pozwalają one np. na cofnięcie pochopnie wykonanego ruchu, bądź wykorzystanie twarzy znajomych z Facebooka na awersach kart.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Wymagania wiekowe Far Cry 4 Arcade Poker

12+

Wymagania sprzętowe Far Cry 4 Arcade Poker

Apple iOS

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem  

Android

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem  

Far Cry 4 Arcade Poker – debiut aplikacji towarzyszącej do Far Cry 4
Far Cry 4 Arcade Poker – debiut aplikacji towarzyszącej do Far Cry 4

wiadomość19 listopada 2014

Na platformach App Store i Google Play zadebiutowała aplikacja Far Cry 4 Arcade Poker, dedykowana grze Far Cry 4 na PC i konsole. Darmowy program prezentuje się dosyć niekonwencjonalnie, gdyż w całości przybrał on postać pokera z elementami gry logicznej.

iOS
AND