Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweiOSWPAND
Okładka Temple Run (AND)

Temple Run

Zręcznościowa produkcja reprezentująca gatunek endless runnerów. W grze wcielamy się w poszukiwacza przygód, który wykradł przeklętą figurkę, co rozgniewało dzikie małpy, pragnące odzyskać swoją własność. W związku z tym musimy uciekać ile sił w nogach.

Zręcznościowe | auto-runner

Okładka Temple Run (AND)

producent: Imangi Studios

wydawca: Imangi Studios

data premiery gry:

4sie2011

iOS

27mar2012

AND

27mar2013

WP

Temple Run to jedna z najsłynniejszych gier mobilnych. Tytuł został wyprodukowany przez zespół Imangi Studios, który oprócz tego stworzył także kilka innych projektów, w tym Little Red Sled, Hippo High Dive oraz Max Adventure.

W grze wcielamy się w poszukiwacza przygód, który ukradł przeklętą figurkę bożka, tym samym popadając w poważne tarapaty. Teraz musi uciekać przed goniącymi go nawiedzonymi małpami, pragnącymi odzyskać swoją własność. Tytuł jest przedstawicielem tak zwanych endless runnerów, co oznacza, że podczas zabawy postać biegnie przed siebie sama, a naszym zadaniem jest pomaganie jej w omijaniu przeszkód, aby dotrzeć jak najdalej i osiągnąć jak najwyższy wynik punktowy. Rozgrywka opiera się więc na wykonywaniu gestów w prawo, lewo, górę i dół, dzięki czemu bohater skręca, skacze i ślizga się. Po drodze warto także zbierać złoto, przydające się do wykupywania power-upów.

Rozgrywkę w Temple Run obserwujemy zza pleców bohatera, a oprawa graficzna prezentuje przyzwoity, jak na możliwości urządzeń mobilnych, poziom.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Gry podobne do Temple Run

Wymagania wiekowe Temple Run

12+

AND
iOS
WP