Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 listopada 2016, 21:49

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Ciemne zaułki Gadżetonu kolejnym dodatkiem do Hearthstone: Heroes of Warcraft

Firma Blizzard Entertainment ujawniła Ciemne zaułki Gadżetonu - kolejny dodatek do karcianki Hearthstone: Heroes of Warcraft. Tytuł wprowadzi m.in. karty trzyklasowe i ukaże się w grudniu bieżącego roku.

Firma Blizzard Entertainment zapowiedziała kolejny dodatek do popularnej karcianki free-to-play Hearthstone: Heroes of Warcraft. DLC nazwane Ciemne zaułki Gadżetonu (Mean Streets of Gadgetzan) ukaże się w grudniu bieżącego roku (dokładny termin nie jest jeszcze znany) na wszystkich docelowych platformach sprzętowych (PC, iOS i Android). Za 44,99 euro (około 194 zł) otrzymacie dostęp do nowych, w tym dziewięciu trzyklasowych kart, co oznacza, że będzie można ich używać przez trzy różne klasy, a nie jedną. Ma to wpłynąć przede wszystkim na możliwości tworzenia talii, ale także „podkreśli charakter każdej z rodzin przestępczych”.

Hearthstone: Ciemne zaułki Gadżetonu w skrócie:
  • kolejny dodatek do darmowej karcianki Hearthstone: Heroes of Warcraft;
  • ukaże się w grudniu bieżącego roku;
  • wprowadzi nowe frakcje i karty trzyklasowe.

Akcja dodatku rozgrywać będzie się w tytułowym Gadżetonie – portowym mieście, w którym niegdyś kwitł handel, ale szybko zaczęły nim targać wojny gangów. Ostatecznie ostały się trzy z nich, a my będziemy musieli poprowadzić je do wielu zwycięstw.

Każda z przestępczych rodzin związana ma być z trzema klasami postaci. W przypadku Posępnych Zbirów będą to Łowca, Paladyn i Wojownik. Konfraternia podzielona zostanie na Magów, Kapłanów oraz Czarnoksiężników, a Nefrytowy Lotos reprezentować mają Druidzi, Łotry i Szamani. Ponadto szefowie każdego gangu będą legendarną kartą trzyklasową. Z dodatkowych informacji warto jeszcze wspomnieć, że pierwsza z wymienionych rodzin to gangsterzy i przemytnicy broni. Druga specjalizuje się w sztuce kamuflażu i skrytobójstwa, a trzecia w handlu nielegalną maną.

Obecnie to tyle, jeżeli chodzi o konkrety. Więcej szczegółów zostanie opublikowanych na oficjalnej stronie 7 listopada.

Ciemne zaułki Gadżetonu kolejnym dodatkiem do Hearthstone: Heroes of Warcraft - ilustracja #2