Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneiOSPCAND
Okładka Hearthstone: The League of Explorers (iOS)
OkładkaHearthstone: The League of Explorers (iOS)

Hearthstone: Liga Odkrywców

Hearthstone: The League of Explorers

Kolejne z oficjalnych rozszerzeń do gry Hearthstone: Heroes of Warcraft, opracowane – podobnie jak gra podstawowa – przez studio Blizzard Entertainment.

To jest dodatek do gry Hearthstone.

Logiczne | fantasy | zagraj za darmo | karciane | sieciowe | na 2 osoby

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Hearthstone: Liga Odkrywców Premiera

13lis2015

PC AND iOS

Gry podobne do Hearthstone: Liga Odkrywców

Hearthstone

Earthcore: Shattered Elements

World of Tanks Generals

Hearthstone: Liga Odkrywców to wydane na platformę PC, iOS i AND rozszerzenie do karcianki Hearthstone: Heroes of Warcraft. Dodatek, podobnie jak wersję podstawową, opracowało studio Blizzard Entertainment.

Fabuła

Warstwa fabularna obraca się wokół tytułowej Ligi Odkrywców. Organizacja ta została powołana na rozkaz króla Magniego Miedziobrodego w celu badania korzeni rasy krasnoludów. Jej członkowie zadanie to realizują podróżując, przeprowadzając eksperymenty oraz tworząc bogatą dokumentację swojej działalności. Przede wszystkim słyną oni jednak z organizowania niebezpiecznych ekspedycji do niezbadanych zakątków świata.

Akcja dodatku rozpoczyna się, gdy Liga Odkrywców wpada na trop Kostura Stworzenia - potężnego artefaktu, mogącego w niepowołanych rękach wyrządzić nieopisane szkody. Ten magiczny przedmiot został rozbity na kilka części, które następnie ukryto w trzech miejscach - w Świątyni Ozyrysa, wewnątrz prastarej cytadeli tytanów Uldaman oraz na terenie Zrujnowanego Miasta.

Głównymi bohaterami dodatku są: krasnolud Brann Miedziobrody, awanturnik Reno Jackson, błyskotliwa uczona nocnych elfów Eliza Astrowidząca oraz przedstawiciel rasy murloków – Sir Płetwin Mrrgglton.

Mechanika

Opracowane z myślą o platformie PC, iOS i AND Hearthstone: Liga Odkrywców nie wprowadza radykalnych zmian do mechanizmów rozgrywki Hearthstone: Heroes of Warcraft, a dodatek koncentruje się głównie na rozbudowie zawartości gry.

Podobnie jak w przypadku poprzednich rozszerzeń, przygoda podzielona została na cztery skrzydła. Każde z nich zmusza nas do walki z szeregiem różnorodnych przeciwników oraz jednym potężnym bossem czekającym na końcu danego etapu. Nagrodą za wygrane są karty, które możemy dołączyć do naszej kolekcji.

Hearthstone: Liga Odkrywców oferuje zestaw nowych lokacji, 45 dodatkowych kart oraz dziewięć wyzwań klasowych, w których możemy zmierzyć się z przeciwnikami, wykorzystując specjalnie przygotowaną talię. Wygrana zostaje wtedy nagrodzona nową kartą dla naszej klasy postaci. Dla weteranów szukających prawdziwych wyzwań przewidziano trudny tryb heroiczny. Ciekawą zmianą jest także dodanie nowego słowa kluczowego – „odkryj”. Po zagraniu karty z odpowiednią zdolnością otrzymujemy możliwość wyboru spośród 3 losowych kart odpowiednich dla naszej klasy i spełniających określony warunek.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Ocena użytkowników: 0,2 / 10 na podstawie 29 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Hearthstone: Liga Odkrywców

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra może przestraszyć młodsze dzieci. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Hearthstone: Liga Odkrywców Wymagania sprzętowe

Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
PC
AND
iOS