Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 listopada 2015, 12:30

autor: Sarge

Liga Odkrywców - premiera nowego dodatku do Hearthstone

Fani darmowej gry karcianej Hearthstone: Heroes of Warcraft doczekali się kolejnego fabularnego rozszerzenia. Liga Odkrywców wprowadza m.in. nowe karty, cztery skrzydła, dwie plansze, wyzwania klasowe, a także słowo kluczowe „odkryj”.

Firma Blizzard Entertainment udostępniła zapowiedziany ostatnio dodatek Liga Odkrywców do gry Hearthstone: Heroes of Warcraft. Tym razem fani popularnej karcianki free-to-play otrzymali 45 nowych kart, cztery skrzydła, dwie kolejne plansze, wyzwania klasowe oraz słowo kluczowe „odkryj”. Rozszerzenie nie wprowadza wielkich zmian w mechanizmach rozgrywki Hearthstone: Heroes of Warcraft, skupiając się zamiast tego na rozbudowaniu samej zawartości gry. Tak jak to miało miejsce w przypadku poprzednich dodatków, przygoda została podzielona na skrzydła. W każdym należy stanąć do walki z różnymi przeciwnikami oraz jednym potężnym bossem stającym na drodze do ukończenia danego etapu. Wygrywając pojedynki otrzymujemy kolejne karty wzbogacające naszą dotychczasową kolekcję.

Liga Odkrywców to kolejne fabularne rozszerzenie do gry Hearthstone: Heroes of Warcraft - Liga Odkrywców - udostępniono dodatek do Hearthstone: Heroes of Warcraft - wiadomość - 2015-11-13
Liga Odkrywców to kolejne fabularne rozszerzenie do gry Hearthstone: Heroes of Warcraft

Fabuła rozszerzenia opowiada historię tytułowej Ligi Odkrywców, w skład której wchodzą wybitni archeolodzy i poszukiwacze skarbów. Szukają oni Kostura Stworzenia – artefaktu o potężnej mocy, który nie może wpaść w niepowołane ręce. Główni bohaterowie dodatku to krasnolud Brann Miedziobrody, uczona nocnych elfów Eliza Astrowidząca, awanturnik Reno Jackson oraz Sir Płetwin Mrrgglton, będący przedstawicielem rasy murloków.

Hearthstone: Heroes of Warcraft to jedna z najbardziej popularnych gier karcianych korzystających z modelu biznesowego free-to-play. Produkcja jest w tym momencie dostępna na komputerach PC, tabletach oraz smartfonach z systemem operacyjnym Android lub iOS. Dzieło Blizzarda szybko zgromadziło oddaną społeczność fanów, którzy z utęsknieniem czekają na kolejne dodatki i rozwinięcia sprawdzonej idei.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.