Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 listopada 2015, 13:10

autor: Góral

The Legend of Zelda: Twilight Princess HD ukaże się w przyszłym roku

Firma Nintendo ujawniła, że 4 marca 2016 roku na konsoli Wii U ukaże się The Legend of Zelda: Twilight Princess HD - odświeżona wersja The Legend of Zelda: Twilight Princess z 2006 roku. Wraz z grą na rynku pojawi się figurka amiibo Wolf Link.

The Legend of Zelda: Twilight Princess HD w skrócie:
  • Odświeżona wersja gry z 2006 roku
  • Ukaże się 4 marca 2016 roku na Wii U
  • Za projekt odpowiada studio Tantalus zajmujące się przenoszeniem rozmaitych tytułów na inne platformy sprzętowe
  • Wraz z grą pojawi się figurka amiibo Wolf Link, którą wykorzystamy też w nadchodzącym The Legend of Zelda Wii U

Podczas wczorajszej konferencji Nintendo Direct, firma Nintendo zapowiedziała The Legend of Zelda: Twilight Princess HD na Wii U, czyli nowe wydanie znanej z konsol GameCube i Wii gry The Legend of Zelda: Twilight Princess. Jak to w takich przypadkach bywa, produkcja doczeka się mocno ulepszonej oprawy graficznej, ale nie będzie to jedyna atrakcja. Wraz z tytułem na rynku pojawi się także nowa figurka amiibo Wolf Link, którą możecie zobaczyć na poniższej grafice. Co ciekawe, nie będzie ona przeznaczona wyłącznie dla The Legend of Zelda: Twilight Princess HD, ponieważ wykorzystamy zapisane w niej dane także w wyczekiwanym The Legend of Zelda Wii U, które ma się ukazać w 2016 roku.

To jednak nie wszystkie niespodzianki. Nowe wydanie klasycznej już produkcji współpracować ma także z pięcioma zabawkami The Legend of Zelda z Super Smash Bros. Collection. Dodatkowo w pudełku z grą, oprócz wspomnianego Wolf Linka, znajdziemy także ścieżkę dźwiękową.

Premiera The Legend of Zelda: Twilight Princess HD odbędzie się 4 marca 2016 roku.

Wraz z The Legend of Zelda: Twilight Princess HD sprzedawana będzie figurka amiibo Wolf Link. - The Legend of Zelda: Twilight Princess HD ukaże się w przyszłym roku - wiadomość - 2015-11-13
Wraz z The Legend of Zelda: Twilight Princess HD sprzedawana będzie figurka amiibo Wolf Link.
The Legend of Zelda: Twilight Princess HD ukaże się w przyszłym roku - ilustracja #2

The Legend of Zelda: Twilight Princess to jedna z wielu odsłon zapoczątkowanej w 1986 roku serii gier RPG The Legend of Zelda. Jest to jeden z najważniejszych i najbardziej szanowanych cyklów na rynku, który cały czas cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Oprócz Twilight Princess HD w przyszłym roku mamy doczekać się także zupełnie nowej części, której akcja będzie się rozgrywać w otwartym świecie. Większość szczegółów na temat tej produkcji jest jednak skrywana, aczkolwiek w grudniu 2014 roku mogliśmy obejrzeć prezentację rozgrywki.