Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 czerwca 2008, 14:25

autor: Marek "Vercetti" Grochowski

Premiery gier w Polsce (2-8 czerwca 2008)

Sześć tytułów trafiło w ubiegłym tygodniu do sprzedaży na terenie naszego kraju. Wśród nich pojawiło się m.in. długo oczekiwane Enemy Territory: Quake Wars na konsole oraz wypatrywany przez właścicieli Xboksów 360 Ninja Gaiden II. Next-genowe pozycje zostały wsparte czterema produkcjami przeznaczonymi na pecety.

Pięć tytułów trafiło w ubiegłym tygodniu do sprzedaży na terenie naszego kraju. Wśród nich pojawiło się m.in. długo oczekiwane Enemy Territory: Quake Wars na konsole oraz wypatrywany przez właścicieli Xboksów 360 Ninja Gaiden II. Next-genowe pozycje zostały wsparte trzema produkcjami przeznaczonymi na pecety.

Oto lista wszystkich gier, które znalazły się w sprzedaży w Polsce w dniach 2-8 czerwca 2008:

PlayStation 3:

Xbox 360:

PC:

Premiery gier w Polsce (2-8 czerwca 2008) - ilustracja #1

Minione siedem dni obfitowało też w informacje o przesunięciach premier niektórych tytułów. Nicolas Games przełożyło debiut cRPG Avencast: Rise of the Mage na późniejszy termin, nie podając dokładnej daty. Poślizg zaliczy też Warhammer: Mark of Chaos - Battle March, sygnowany logiem Cenegi Poland. CD Projekt ma z kolei smutną wiadomość dla fanów gatunku hack’n’slash: Titan Quest ukaże się w eXtra Klasyce dopiero w sierpniu. Dla odmiany znamy już zestaw nowości, które zasilą wspomnianą serią jeszcze w czerwcu. Będą to:

Wszystkie trzy pozycje powędrują do sklepów 19.06.2008. W drugim cyklu wydawanym przez CD Projekt, Topsellerze, w bieżącym miesiącu zobaczymy takie produkty, jak:

Na koniec garść informacji o zmianach w planach wydawniczych naszych dystrybutorów. Cenega Poland wypuści wkrótce przygodówkę Perry Rhodan: Dziedzictwo Przeszłości, Nicolas Games – przeznaczoną dla dzieci pozycję Czerwony Kapturek: Historia odrobinę matematyczna (premiera 3 lipca), zaś City Interactive – wyścigi Superbikes 2008 (w sierpniu). W dalszej przyszłości CD Projekt planuje z kolei wydać Saints Row 2 oraz bijatykę Street Fighter IV. Jednocześnie warszawska firma potwierdziła, że Devil May Cry 4 na PC znajdzie się w sklepach we wrześniu.