Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCXBOXPS2
Okładka The Suffering: Ties That Bind (PC)
OkładkaThe Suffering: Ties That Bind (PC)

The Suffering: Zniewolony

The Suffering: Ties That Bind

The Suffering: Ties That Bind to kontynuacja wydanego w 2004 roku wyjątkowo krwawego survival-horroru, który pod wieloma względami przypominał takie produkcje jak From Dusk Till Dawn czy Manhunt.

Akcji | TPP

The Suffering: Zniewolony Premiera

27wrz2005

PC PS2 XBOX

Gry podobne do The Suffering: Zniewolony

Max Payne 2: The Fall Of Max Payne

Manhunt

Manhunt 2

"The Suffering 2" jest kontynuacją jednej z najmroczniejszych gier wydanych na konsole nowej generacji. Wcielając się w tajemniczego człowieka imieniem Torque likwidujemy dziesiątki straszliwych bestii panoszących się po świecie gry. Twórcą "The Suffering 2" jest Surreal Software, a wydawcą firma Midway.

W "The Suffering 2" ponownie obejmujemy kontrolę nad szaleńcem Torque, a główny wątek fabularny kontynuacji rozpoczyna się w momencie, gdy końca dobiegła historia części pierwszej. Torque, skazaniec oskarżony o zamordowanie żony Carmen i dzieci, musi oczyścić się z zarzutów, a naszym zadaniem jest mu to ułatwić. Warto zaznaczyć, że dużą rolę w drugiej części "The Suffering" odgrywa rzekomo zamordowana Carmen. Oprócz niej Torque napotyka na swej drodze takie postaci, jak Doktor Killjoy lub Jordan, pani prezes zajmująca się badaniami nad morderczymi kreaturami zamieszkującymi świat gry.

Główny bohater "The Suffering 2" walczy z 15 rodzajami przeciwników, którzy zostali przeniesieni z części pierwszej, a także z kilkoma zupełnie nowymi monstrami. Dochodzą do tego żołnierze starający się przeszkodzić nam w rozwikłaniu zagadki, a także łamigłówki, które choć nieliczne i proste potrafią napsuć nieco krwi. Do naszej dyspozycji oddano kilkanaście rodzajów śmiercionośnej broni, a umiejętności naszej postaci zostały wzbogacone o szereg nowych akcji i specjalnych zagrań.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 6,7 / 10 na podstawie 1428 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 9,9 / 10 na podstawie 13 głosów czytelników.

The Suffering: Zniewolony cena w dniu premiery: 99 PLN

Klasyfikacja PEGI The Suffering: Zniewolony

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

The Suffering: Zniewolony Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci
PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 1 GHz
  • 256 MB RAM
  • karta grafiki 32MB (GeForce 2 lub lepsza)
  • 2 GB HDD
XBOX
PS2
PC