Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Dying Light 2 - poradnik do gry

Dying Light 2 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Dying Light 2: Psy i koty - czy pojawiają się w grze? Dying Light 2 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Dying Light 2 wyjaśnia czy w grze pojawiają się psy i koty, a także czy można głaskać napotykane zwierzęta.

Ostatnia aktualizacja: 9 lutego 2022

Na tej stronie poradnika do gry Dying Light 2 odpowiadamy na pytanie czy w grze pojawiają się psy lub koty. Dodatkowo zamieściliśmy informacje czy przewidziano możliwość głaskania napotykanych przyjaźnie nastawionych gatunków zwierząt.

Podczas przemierzania świata gry w Dying Light 2 napotyka się tylko dwie główne odmiany istot - są to zainfekowani (pojawiający się w różnych wariantach) oraz żywi ludzie - Dying Light 2: Psy i koty - czy pojawiają się w grze? - Dying Light 2 - poradnik do gry

Podczas przemierzania świata gry w Dying Light 2 napotyka się tylko dwie główne odmiany istot - są to zainfekowani (pojawiający się w różnych wariantach) oraz żywi ludzie. Nie spotyka się natomiast żadnych dzikich zwierząt, przy czym z drugiej strony oznacza to też, że nie musicie obawiać się zagrożenia np. ze strony drapieżników.

W Dying Light 2 nie spotkacie żadnych psów ani kotów. W trakcie eksploracji miasta możecie usłyszeć w tle szczekanie psa albo miauczenie kota, ale żadnego z tych zwierząt osobiście nie spotkacie.

W wybranych sojuszniczych lokacjach (np. na Bazarze z powyższego obrazka) możecie odnajdywać różnorakie zwierzęta hodowlane, np. kozy czy kury. Gra nie pozwala jednak ich pogłaskać ani wchodzić z nimi w jakiekolwiek interakcje.