Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Dying Light 2 - poradnik do gry

Dying Light 2 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Dying Light 2: Denuvo - czy jest? Dying Light 2 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Dying Light 2 znajdziecie informacje dotyczące Denuvo. Dowiedzie się czym jest to zabezpieczenie i czy zostało dodane do gry.

Ostatnia aktualizacja: 3 lutego 2022

Ta strona poradnika do Dying Light 2 zawiera informacje o Denuvo. Znajdziecie tutaj informacje dotyczące zabezpieczenia Denuvo, jego wpływie na grę i miejsce na dysku.

Trzy dni przed premierą gry na platformie steam pojawiła się informacja potwierdzająca, że gra Dying Light 2 posiada zabezpieczenie DRM Denuvo - Dying Light 2: Denuvo - czy jest? - Dying Light 2 - poradnik do gry

Trzy dni przed premierą gry na platformie steam pojawiła się informacja potwierdzająca, że gra Dying Light 2 posiada zabezpieczenie DRM Denuvo. Denuvo to technologia antypiracka mająca na celu zabezpieczenie gry/programu przez nielegalnym kopiowaniem. Zabezpieczenie to ma zwiększać legalną sprzedaż gier, a zmniejszać liczbę nielegalnych wersji znajdujących się w Internecie.

Wielu graczy jednak skarży się na zabezpieczenie Denuvo. Czasami wpływa ono na grę, uniemożliwia jej włączenie, zmniejsza ilość klatek i zajmuje dodatkowe miejsce na dysku. Warto jednak zaznaczyć, że wedle informacji w Dying Light 2 ma znaleźć się nowa wersja tego rozwiązania. Ta waży niecałe 500MB, co powinno przełożyć się na niewielki wpływ na grę oraz na wielkość pobieranych plików.