Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Dying Light 2 - poradnik do gry

Dying Light 2 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Dying Light 2: Nagrania (Quarry End)- lista wszystkich Dying Light 2 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Dying Light 2 znajdziecie lokalizację wszystkich nagrań dostępnych w dzielnicy Quarry End. Za zdobycie wszystkich 63 nagrań otrzymacie osiągnięcie Audiofil (Audophile).

Ostatnia aktualizacja: 3 lutego 2022

Ta strona poradnika do Dying Light 2 zawiera dokładną lokalizację wszystkich nagrań dostępnych w dzielnicy Quarry End. W całej produkcji znajduje się 63 nagrań, za zdobycie ich wszystkich otrzymacie osiągnięcie Audiofil (Audophile). Lokalizację wszystkich znajdziek znajdziecie w naszym poradniku.

Dziennik nocnego biegacza - wpis nr 2 (Journal of a Nightrunner 2)

1 - Dying Light 2: Nagrania (Quarry End)- lista wszystkich - Dying Light 2 - poradnik do gry
Ważne miejsca w okolicy: Wiatrak Dąb - Dying Light 2: Nagrania (Quarry End)- lista wszystkich - Dying Light 2 - poradnik do gry

Ważne miejsca w okolicy: Wiatrak "Dąb"

Lokalizacja: Basen Quarry End

Misja: nie dotyczy

2 - Dying Light 2: Nagrania (Quarry End)- lista wszystkich - Dying Light 2 - poradnik do gryTo nagranie znajdziecie w bezpiecznym miejscu - Dying Light 2: Nagrania (Quarry End)- lista wszystkich - Dying Light 2 - poradnik do gry

To nagranie znajdziecie w bezpiecznym miejscu. Leży na zniszczonej małej lodówce, o którą został oparty obraz. Tę kasetę znajdziecie nawet w nocy, ponieważ w okolicy świeci się światło UV.