Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 lipca 2008, 12:08

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (31 lipca 2008)

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: premiera Geometry Wars: Retro Evolved 2, Nintendo i pamięci holograficzne, line-up Konami na targi w Lipsku, rosyjskojęzyczny WoW i inne. Zapraszamy do lektury.

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: premiera Geometry Wars: Retro Evolved 2, Nintendo i pamięci holograficzne, line-up Konami na targi w Lipsku, rosyjskojęzyczny WoW i inne. Zapraszamy do lektury.

Geometry Wars

Zgodnie z planem, wczoraj do usługi Xbox Live Arcade trafiła najnowsza produkcja studia Bizarre Creations zatytułowana Geometry Wars: Retro Evolved 2. Gra została wyceniona na 800 punktów Microsoftu. Więcej informacji o programie znajdziecie w naszej Encyklopedii lub na stronie oficjalnej.

Nintendo

Nintendo wraz z firmą Inphase Technologies poinformowały, że już jakiś czas temu zgłosiły patent na wykorzystanie technologii nośnika holograficznego. Czy to oznacza, że następca Wii będzie potrafił korzystać z czegoś więcej niż tylko zwykłych kart pamięci? Miejmy nadzieję.

GTA Chinatown Wars

W Sieci wystartowała teaser strona nowego GTA. Gra została zapowiedziana w trakcie konferencji Nintendo i zimą trafi do posiadaczy DS-ów. Sprawdźcie, co też kryje się pod tym adresem.

World of Warcraft

To bardziej informacja dla naszych wschodnich sąsiadów niż dla nas, ale warto odnotować, że 6 sierpnia pojawi się rosyjskojęzyczny World of Warcraft. Miesięczna subskrypcja kosztuje w Rosji 359 rubli na miesiąc, czyli licząc po dzisiejszym kursie, ok. 32 złotych.

Konami

Japońskie Konami zaprezentowało listę tytułów, które firma zamierza pokazać na targach Games Convention w Lipsku. Oto ona:

 1. PES 2009
 2. Silent Hill Homecoming (PS3, Xbox 360)
 3. Castlevania Judgement (Wii)
 4. Dancing Stage
 5. Rock Revolution
 6. Lost in Blue (Wii, NDS)
 7. Eledees: The Adventures of Kai and Zero (NDS)
 8. Nowe zapowiedzi

Ponadto odbędą się również panele:

 1. Hideo Kojima opowie o najnowszym Metal Gear Solid i swoich przyszłych planach
 2. Koji Igarashi przedstawi serię Castlevania
 3. Thomas Hulett będzie mówił na temat Silent Hill: Homecoming
 4. Prezentacja Rock Revolution
 5. Dave Cox opowie o obecnych i przyszłych planach europejskiego oddziału firmy

Mount & Blade

Mount & Blade, action/RPG utrzymany w średniowiecznych klimatach zadebiutuje w europejskich sklepach 19 września tego roku. Producentem programu jest firma TaleWorlds. Za wydanie odpowiada Paradox Interactive. Szczegółowe informacje dotyczące gry znajdziecie na jej oficjalnej stronie.

Red Bull

Wczoraj światło dzienne ujrzało online’owe demo (możecie w nie zagrać na pecetach) gry Red Bull BC One, w której gracz wcielając się w tancerza breakdance ma za zadanie rozwiązać serię różnych łamigłówek w ściśle określonym przedziale czasowym. Premiera pełnej wersji odbędzie się 16 września.

Slitherine

Brytyjski deweloper Slitherine Strategies, odpowiedzialny m.in. za takie tytuły, jak Great Battles of Rome czy Commander: Europe at War poinformował, że zamierza sam zająć się wydawaniem swoich gier. Firma nową działalność zamierza rozpocząć z dniem 1 stycznia 2009 roku.

Monster Madness

Prace nad przeznaczoną dla posiadaczy konsoli PlayStation 3 grą Monster Madness: Grave Danger weszły właśnie w fazę gold. Szczegółowe informacje na jej temat, włącznie z filmikami, znajdziecie oczywiście w naszej Encyklopedii.

Galeria obrazków

Zapraszamy również do zapoznania się z ostatnio uzupełnionymi galeriami obrazków…

A Stroke of Fate

Ace Combat 6: Fires of Liberation

ArmA 2: Armed Assault 2

Heavy Duty

Numen: Contest of Heroes

Secret Files 2

Tiberium

Dragon Age: Początek

Armored Core: for Answer

Dead Head Fred

Fossil League: Dino Tournament Championship

Hi Hi Puffy AmiYumi

Operation Flashpoint 2: Dragon Rising

SimCity Creator

Tomb Raider: Underworld

Galeria filmów

... oraz najnowszymi filmikami.

Fading Shadows

Madden NFL 09

Midnight Club: Los Angeles

Space Siege - cechy gry

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

gry