Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPSP
Okładka Dead Head Fred (PSP)
OkładkaDead Head Fred (PSP)

Dead Head Fred PSP

Dead Head Fred to trójwymiarowa gra akcji, w której przebieg rozgrywki obserwujemy zza pleców kierowanej postaci. Scenariusz przedstawia nam Freda Neumana, przeciętnego prywatnego detektywa, którego życie przewróciło się do góry nogami po tym, jak wplątał się w mafijne interesy.

Akcji | TPP | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dead Head Fred Premiera PSP

28sierpnia2007

pudełko PL

28lutego2008

producent: Vicious Cycle wydawca: D3 Publisher wydawca PL: CD Projekt S.A.

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Dead Head Fred to trójwymiarowa gra akcji, w której przebieg rozgrywki obserwujemy zza pleców kierowanej postaci (widok TPP). Została ona stworzona wyłącznie na kieszonkową konsolę firmy Sony, tj. PlayStation Portable.

Scenariusz przedstawia nam postać Freda Neumana, przeciętnego prywatnego detektywa, którego życie przewróciło się do góry nogami po tym, jak wplątał się w mafijne interesy. Bohater ów obudził się pewnego dnia mocno zakłopotany, gdyż nielegalna organizacja tak go załatwiła, że kompletnie stracił pamięć, a co za tym idzie – również i przyjaciół. Jednak to nie wszystko, gdyż pozbawiono go także głowy – pozostał sam mózg oraz dwoje oczu i słoik do przechowywania. Na tym etapie rozpoczyna się zabawa tej nietypowej produkcji, której akcja rozgrywa się na terenie miasta Hope Falls.

Gracz przechodzi przez szereg misji, podczas których pokonuje niezliczone ilości wrogów, korzystając aż z dziewięciu różnych głów – każdą z możliwością doskonalenia. Jedynym słusznym celem jest parcie do przodu i ścinanie czaszek przeciwników, które następnie zostają użyte przeciw nim. Dodatkowo Fred pozyskuje moc ze swoich zdobyczy. Głównym celem wyprawy jest odnalezienie utraconej części ciała.

Opisane powyżej działania prowadzą do stworzenia solidnej rzezi na ekranie konsolki PSP, wobec czego produkcja ta przeznaczona jest wyłącznie dla starszych graczy. Dead Head Fred pozwala wziąć udział w rozgrywce maksymalnie dwóm użytkownikom.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna   Liczba graczy: 1-2  

Nośnik: 1 UMD

Ocena użytkowników: 7,1 / 10 na podstawie 54 głosów czytelników.

Dead Head Fred cena w dniu premiery: 99,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Dead Head Fred

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Dead Head Fred Wymagania sprzętowe

PlayStation Portable

PlayStation Portable

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 32 MB