Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieWii
Okładka Dance Dance Revolution: Hottest Party 2 (Wii)
OkładkaDance Dance Revolution: Hottest Party 2 (Wii)

Dancing Stage Hottest Party 2 Wii

Dance Dance Revolution: Hottest Party 2

Kontynuacja popularnej gry tanecznej, w której do wykonywania ruchów wykorzystujemy specjalną matę. W sequelu dodano kilka nowych trybów, a także zadbano o lepszy soundtrack.

Towarzyskie | muzyczne | taneczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dancing Stage Hottest Party 2 Premiera Wii

30października2008

pudełko PL

3lipca2009

producent: Konami wydawca: Konami wydawca PL: IQ Publishing

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Dancing Stage Hottest Party 2

Just Dance

Just Dance 2

Alvin and the Chipmunks

Oficjalna kontynuacja wydanej we wrześniu 2007 roku gry Dance Dance Revolution: Hottest Party. Ponownie mamy do czynienia z produktem o tematyce tanecznej, w którym wykorzystuje się nabywaną osobno lub dołączoną do gry specjalną matę. Hottest Party 2, podobnie jak pierwszą część, opracowano wyłącznie z myślą o użytkownikach konsoli Nintendo Wii.

Opisywana gra oferuje bardzo zbliżony model rozgrywki do swojego poprzednika. Cała zabawa opiera się więc na wykonywaniu ruchów zgodnie z wyświetlanymi na ekranie wskazówkami. Są to przede wszystkim strzałki oznaczające konieczność wciskania konkretnych przycisków znajdujących się na macie. Niekiedy jednak na ekranie wyświetlane są też dodatkowe ikony. Powiązane one są z koniecznością używania standardowych kontrolerów, czyli Wii-pilota i Nunchuka, których znaczenie w sequelu zostało zwiększone. Liczba zdobytych w każdej rundzie punktów uzależniona jest od precyzji swoich poczynań. Najlepiej z oczywistych względów premiowane są te ruchy, które zostały bezbłędnie zgrane z poleceniami.

Hottest Party 2 obdarzony został wieloma różnymi trybami zabawy, przy czym większość z nich przygotowano z myślą o kilku graczach. Podobnie jak w przypadku pierwszej części, w zabawie maksymalnie mogą uczestniczyć cztery osoby. Dostępne tryby to między innymi umożliwiający zapoznanie sie z podstawami sterowania Training Mode, zakładający uczestniczenie w serii występów Course Mode czy wymuszający konieczność eliminowania konkurentów Dance n’ Defend Battle Mode.

Lista drobnych zmian objęła między innymi dodanie nowych aren, na których stacza się muzyczne pojedynki. Tym razem obiektów tych jest około pięćdziesięciu. Producent poprawił animację zachowań tancerzy, a także dodał obsługę postaci Mii. Zawarty w kontynuacji soundtrack stanowi kompilację największych hitów z kilku ostatnich dekad. W grze można tańczyć w rytm takich piosenek jak „I Want Candy”, „Umbrella”, „Black or White” czy „We Got The Beat”.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Dancing Stage Hottest Party 2 cena w dniu premiery: 219,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Dancing Stage Hottest Party 2

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Dancing Stage Hottest Party 2 Wymagania sprzętowe

Nintendo Wii

Nintendo Wii

  • Wykorzystuje:
  • mata do tańczenia