Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieWii
Okładka Dance Dance Revolution: Hottest Party (Wii)

Dance Dance Revolution: Hottest Party Wii

Dance Dance Revolution: Hottest Party jest kolejnym tytułem ze znakomitego cyklu tanecznego. Ta cześć powinna szczególnie przypaść do gustu graczom ze względu na rewolucyjne rozwiązania, zastosowane dla konsoli Wii.

Towarzyskie | muzyczne | taneczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo Wii
Okładka Dance Dance Revolution: Hottest Party (Wii)

producent: Konami

wydawca: Konami

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji Wii:

25września2007

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dance Dance Revolution: Hottest Party jest kolejnym tytułem ze znakomitego cyklu tanecznego. Ta cześć powinna szczególnie przypaść do gustu graczom ze względu na rewolucyjne rozwiązania, zastosowane dla konsoli Wii. W trakcie rozgrywki użytkownik posługuje się tradycyjną matą, jak również wykonuje ruchy rękoma, wykorzystując Wii-kontroler.

Poruszając się zgodnie ze strzałkami, pojawiającymi się na ekranie, sprawdza się posiadane poczucie rytmu, dryg taneczny oraz wytrzymałość. Czterech graczy jednocześnie stworzyć może w domu wspaniałą dyskotekę i hasać po parkiecie przy dźwiękach znanych hitów, sięgających nawet lat sześćdziesiątych dwudziestego stulecia. Podśpiewując pod nosem, pamiętać trzeba o odpowiednim następowaniu na matę i wymachiwaniu Wii-pilotem, połączonym z Nunchukiem.

Poza grą dla czystej przyjemności, użytkownicy stanąć mogą ze sobą w szranki o tytuł najlepszego tancerza. Wtedy to każdy wykonany przez nich ruch jest punktowany. Można wówczas pokusić się o małe oszustwo i przeszkadzać oponentowi w jego wygibasach. Udostępniono też moduł, w którym samemu do bólu ćwiczy się posiadane umiejętności oraz tryb pozwalający na zrzucenie kilku zbędnych kilogramów, tańcząc do upadłego.

Developerzy zawarli w omawianej pozycji wszystkie największe atuty poprzedniczek, urozmaicając je nowymi ekskluzywnymi elementami. Oczywiście nadal znaleźć można tutorial, pomagający nowicjuszom zaaklimatyzować się w świecie gry oraz opcję dopasowującą poziom trudności do wieku tancerza.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: 1-4  

Oczekiwania czytelników: 3.2 / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.

Gry podobne do Dance Dance Revolution: Hottest Party

Klasyfikacja PEGI Dance Dance Revolution: Hottest Party

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Dance Dance Revolution: Hottest Party

Nintendo Wii

Nintendo Wii

  • Wykorzystuje:
  • mata do tańczenia
Solid Snake i Pro Evolution Soccer ratują Konami przed stratami. Strona nowego MGS już w sieci?

wiadomość15 maja 2009

Japońska firma Konami ujawniła wyniki finansowe osiągnięte w 2009 roku fiskalnym. Okazuje się, że pomimo światowego kryzysu popularny producent i wydawca zdołał wybronić się, wypracowując przy tym w okresie zakończonym 31 marca pozytywne rezultaty. W dużej mierze jest to zasługą sporej popularności najnowszych odsłon marek Metal Gear Solid i Pro Evolution Soccer.

Bardzo dobre wyniki finansowe firmy Konami

wiadomość7 listopada 2008

Japoński koncern Konami podzielił się z nami raportem finansowym za sześciomiesięczny okres zakończony we wrześniu 2008 roku. Firma zdołała wypracować w tym czasie niezwykły, bo ponad 90% wzrost zysków w stosunku do analogicznego okresu ubiegłego roku. W dużym stopniu przyczyniła się do tego bardzo dobra sprzedaż gier z cyklu Metal Gear, a w szczególności Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots.

Zmasowany atak Dance Dance Revolution
Zmasowany atak Dance Dance Revolution

wiadomość16 maja 2008

Konami, w związku ze swoją specjalną imprezą „Konami Gamers Day 2008” ogłosiło aż trzy nowe tytuły ze znanej, taneczno-muzycznej gry Dance Dance Revolution. Znajdą coś dla siebie zarówno posiadacze PS2, Wii, jak i Xboxa 360.

Pierwsze informacje nt. nowych odsłon serii Dance Dance Revolution
Pierwsze informacje nt. nowych odsłon serii Dance Dance Revolution

wiadomość11 lipca 2007

Konami opublikowało wreszcie pierwsze szczegóły na temat dwóch kolejnych odsłon serii Dance Dance Revolution. Ujawnione dzisiaj informacje dotyczą dwóch premierowych produktów: DDR Universe 2 na Xboxa 360 oraz DDR SuperNOVA 2, dedykowanego konsoli PlayStation 2.

Dance Dance Revolution w klubach fitness

wiadomość15 marca 2007

Firma Konami promuje swoją niezwykle popularną serię gier tanecznych – Dance Dance Revolution nie tylko jako świetną zabawę, ale również jako sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów i zdobycie lepszej kondycji fizycznej. Wobec takie podejścia nie dziwi fakt, że wspomniana firma podpisuje umowy na wykorzystanie swoich produktów w szkołach, a ostatnio nawet w centrach fitness.