Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieWii
Okładka Dance Dance Revolution: Hottest Party (Wii)
OkładkaDance Dance Revolution: Hottest Party (Wii)

Dance Dance Revolution: Hottest Party Wii

Dance Dance Revolution: Hottest Party jest kolejnym tytułem ze znakomitego cyklu tanecznego. Ta cześć powinna szczególnie przypaść do gustu graczom ze względu na rewolucyjne rozwiązania, zastosowane dla konsoli Wii.

Towarzyskie | muzyczne | taneczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dance Dance Revolution: Hottest Party Premiera Wii

25września2007

producent: Konami wydawca: Konami Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Dance Dance Revolution: Hottest Party

Samba de Amigo

Rock Band

Just Dance Kids

Dance Dance Revolution: Hottest Party jest kolejnym tytułem ze znakomitego cyklu tanecznego. Ta cześć powinna szczególnie przypaść do gustu graczom ze względu na rewolucyjne rozwiązania, zastosowane dla konsoli Wii. W trakcie rozgrywki użytkownik posługuje się tradycyjną matą, jak również wykonuje ruchy rękoma, wykorzystując Wii-kontroler.

Poruszając się zgodnie ze strzałkami, pojawiającymi się na ekranie, sprawdza się posiadane poczucie rytmu, dryg taneczny oraz wytrzymałość. Czterech graczy jednocześnie stworzyć może w domu wspaniałą dyskotekę i hasać po parkiecie przy dźwiękach znanych hitów, sięgających nawet lat sześćdziesiątych dwudziestego stulecia. Podśpiewując pod nosem, pamiętać trzeba o odpowiednim następowaniu na matę i wymachiwaniu Wii-pilotem, połączonym z Nunchukiem.

Poza grą dla czystej przyjemności, użytkownicy stanąć mogą ze sobą w szranki o tytuł najlepszego tancerza. Wtedy to każdy wykonany przez nich ruch jest punktowany. Można wówczas pokusić się o małe oszustwo i przeszkadzać oponentowi w jego wygibasach. Udostępniono też moduł, w którym samemu do bólu ćwiczy się posiadane umiejętności oraz tryb pozwalający na zrzucenie kilku zbędnych kilogramów, tańcząc do upadłego.

Developerzy zawarli w omawianej pozycji wszystkie największe atuty poprzedniczek, urozmaicając je nowymi ekskluzywnymi elementami. Oczywiście nadal znaleźć można tutorial, pomagający nowicjuszom zaaklimatyzować się w świecie gry oraz opcję dopasowującą poziom trudności do wieku tancerza.

Ostatnia modyfikacja 17 sierpnia 2009

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Klasyfikacja PEGI Dance Dance Revolution: Hottest Party

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Dance Dance Revolution: Hottest Party Wymagania sprzętowe

Nintendo Wii

Nintendo Wii

  • Wykorzystuje:
  • mata do tańczenia