Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieWiiNDS
Okładka Boogie (Wii)
OkładkaBoogie (Wii)

Boogie

Pierwsza wysokobudżetowa gra muzyczna, wypuszczona przez Electronic Arts. Zadaniem gracza jest śpiewane lub tańczenie do konkretnych utworów. Dodatkową atrakcją jest możliwość tworzenia własnych teledysków.

Towarzyskie | muzyczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Boogie Premiera

7sie2007

Wii

27lis2007

NDS

Boogie jest grą muzyczną zaprojektowaną przez korporację Electronic Arts. Łączy ona elementy takich pozycji jak SingStar i Karaoke Revolution z motywami rodem z serii Dance Dance Revolution. W zależności od wersji, głównym zadaniem gracza jest śpiewane lub tańczenie do konkretnych utworów muzycznych (Wii) lub wciskanie odpowiednich przycisków, aby kierowany przez gracza tancerz nie stracił rytmu (NDS). Zaimplementowano blisko czterdzieści piosenek, i to w oparciu o hitowe licencje (np. Don't Cha – Pussycat Dolls, Brick House – The Commodores oraz You're The One That I Want z filmu Grease).

Rozgrywkę rozpoczynamy od wybrania postaci bohatera. Developerzy udostępnili pięć osób – dwójkę pozornie zwyczajnych ludzi (Lea i Jet) oraz trójkę kosmitów (Bubba, Kato i Julius). Każda z nich zachowuje sie na scenie w inny sposób, zależny od jej preferencji muzycznych. Oczywiście można dokonać delikatnych modyfikacji wyglądu tych podstawowych modeli, chociażby poprzez zmianę koloru skóry.

Pod względem wizualnym Boogie prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Trójwymiarowe postacie, efekty świetlne symulujące klimat dyskotek lat osiemdziesiątych oraz bardzo dokładna animacja tancerzy nadają wspomnianej produkcji ciekawy, niepowtarzalny styl.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-2  

Ocena użytkowników: 5,1 / 10 na podstawie 28 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Boogie

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
Wii
NDS