Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 czerwca 2008, 17:29

autor: vampire

Boogie SuperStar w październiku

Firma Electronic Arts zapowiedziała wydanie nowej gry muzyczno-tanecznej kierowanej głównie do żeńskiej części graczy - Boogie SuperStar. Tytuł ten tworzony jest wyłącznie z myślą o konsoli Wii i powinien ukazać się w Europie i Stanach Zjednoczonych w okolicach października

Firma Electronic Arts zapowiedziała wydanie nowej gry muzyczno-tanecznej kierowanej głównie do żeńskiej części graczy - Boogie SuperStar. Tytuł ten, podobnie zresztą jak poprzednia część zatytułowana po prostu Boogie , tworzony jest wyłącznie z myślą o konsoli Wii i powinien ukazać się w Europie i Stanach Zjednoczonych w okolicach października.

Zabawę rozpoczniemy od stworzenia swojej postaci, a możliwości w tym zakresie będą naprawdę ogromne, podobno różnych kombinacji mają być setki. Gdy już proces kreowania przyszłej gwiazdy zakończymy, zostaniemy przeniesieni na wyspę, na której rozpoczniemy trening naszych umiejętności wokalno-tanecznych. Będziemy mogli sprawdzić się w kilku różnych miejscach - na przykład w studiu lub na jachcie, a gdy już nadejdzie czas na to, weźmiemy udział w konkursie ocenianym przez sędziów. Ważne jest przy tym, że nasza postać istotnie wykonywać będzie dokładnie te same ruchy co my.

Oczywiście w tego typu produkcjach bardzo istotny jest zbiór utworów jakie będą towarzyszyły zabawie. W tym wypadku na ich jakość, czy liczbę z pewnością nie można narzekać. Dostępnych będzie ponad 40 licencjonowanych piosenek takich znanych wykonawców jak Rihanna, Fergie, Katy Perry, Maroon 5, Leona Lewis, Alicia Keys, Good Charlotte, Britney Spears, Kanye West. Elektronicy pomyśleli także o mieszkańcach innych państw niż tylko USA, dlatego też przygotowanych zostało ponad 30 utworów „lokalnych” sław różnych narodowości, dla przykładu Melissa M, Monrose, czy Fito y Fitipaldis. Co ciekawe, EA nie ujawniło jeszcze głównej gwiazdy tego tytułu, której obecność ma przyczynić się do większego sukcesu Boogie SuperStar.

Jeśli zaś chodzi o oprawę graficzną to myślę, że najlepiej oddadzą ją poniższe screeny:

Boogie SuperStar w październiku - ilustracja #1

 

Boogie SuperStar w październiku - ilustracja #2

 

Boogie SuperStar w październiku - ilustracja #3