Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieWii
Okładka Boogie SuperStar (Wii)

Boogie SuperStar Wii

Boogie SuperStar to druga część wydanej w 2007 roku gry muzycznej. Podobnie jak poprzedniczka jest ona skierowana głównie do żeńskiej części graczy.

Towarzyskie | muzyczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo Wii
Okładka Boogie SuperStar (Wii)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji Wii:

14października2008

17października2008

pudełko PL

Boogie SuperStar to druga część wydanej w 2007 roku gry muzycznej. Podobnie jak poprzedniczka jest ona skierowana głównie do żeńskiej części graczy.

Zabawę rozpoczynamy od stworzenia swojej postaci, a możliwości w tym zakresie są ogromne - różnych kombinacji jest na tyle dużo, aby każdy mógł stworzyć swojego unikalnego bohatera. Gdy już proces kreowania przyszłej gwiazdy zakończymy, zostajemy przeniesieni na wyspę, na której rozpoczynamy trening naszych umiejętności wokalno-tanecznych. Sprawdzić się możemy w kliku różnych miejscach - na przykład w studiu lub na jachcie, a gdy już nadejdzie czas na to, możemy podjąć się ostatecznej próby, czyli wziąć udział w konkursie ocenianym przez sędziów.

Developerzy zadbali o to, abyśmy naprawdę mogli wczuć się w wirtualną postać. Dlatego też do gry wykorzystujemy nie tylko standardowe kontrolery Wii oraz mikrofon, ale także Wii Ballance Board. W dodatku nie jesteśmy ograniczeni jedynie do samotnego zwiedzania zakątków wyspy, razem z nami mogą znaleźć się na niej jeszcze maksymalnie trzy inne osoby, z którymi możemy współpracować lub rywalizować.

Oczywiście w tego typu produkcjach bardzo istotny jest zbiór utworów, które towarzyszą nam podczas zabawy. W tym wypadku na ich jakość, czy liczbę z pewnością nie można narzekać. Dostępnych jest ponad 40 licencjonowanych piosenek takich znanych wykonawców jak Rihanna, Fergie, Katy Perry, Maroon 5, Leona Lewis, Alicia Keys, Good Charlotte, Britney Spears i Kanye West. Twórcy pomyśleli także o mieszkańcach innych państw niż tylko USA, dlatego też przygotowanych zostało ponad trzydzieści utworów lokalnych sław różnych narodowości - dla przykładu Melissa M (Francja), Monrose (Niemcy), czy Fito y Fitipaldis (Hiszpania). Jak można było się tego spodziewać, grafika w Boogie SuperStar jest aż przesadnie kolorowa, a modele postaci przypominają bohaterów kreskówek.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: 1-4  

Cena gry w dniu premiery: 179,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Boogie SuperStar

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Boogie SuperStar

Nintendo Wii

Nintendo Wii

  • Wykorzystuje:
  • Wii Balance Board
Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (16 października 2008)

wiadomość16 października 2008

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: nowojorska policja krytykuje Saints Row 2, zagraj w demonstrację EndWar, zatańcz boogie w Boogie Superstar, o następcy Xboxa 360 słów kilka, Team Fortress 2 bez aktualizacji. Zapraszamy do lektury.

Natasha Bedingfield twarzą Boogie SuperStar, znamy też pełną listę utworów
Natasha Bedingfield twarzą Boogie SuperStar, znamy też pełną listę utworów

wiadomość28 sierpnia 2008

Jakiś czas temu pisaliśmy o kontynuacji Boogie - gry muzyczno-tanecznej przeznaczonej na konsolę Wii, której przygotowaniem zajmuje się wewnętrzne studio deweloperskie Electronic Arts. Teraz poznaliśmy już pełną listę utworów jakie się w niej pojawią oraz główną gwiazdę promującą ten tytuł. Jak się okazuje Elektronicy "twarzą" gry uczynili Natashę Bedingfield.

Co pokaże Electronic Arts na tegorocznych Games Convention

wiadomość9 sierpnia 2008

Games Convention, największe i najważniejsze targi elektronicznej rozrywki w Europie, zbliżają się wielkimi krokami. Gorączka z nimi związana zaczyna się powoli udzielać wystawcom, którzy ujawniają listy gier przygotowanych do pokazaniu w Lipsku.

Boogie SuperStar w październiku
Boogie SuperStar w październiku

wiadomość27 czerwca 2008

Firma Electronic Arts zapowiedziała wydanie nowej gry muzyczno-tanecznej kierowanej głównie do żeńskiej części graczy - Boogie SuperStar. Tytuł ten tworzony jest wyłącznie z myślą o konsoli Wii i powinien ukazać się w Europie i Stanach Zjednoczonych w okolicach października

Boogie Superstar - sequel Boogie?
Boogie Superstar - sequel Boogie?

wiadomość5 maja 2008

W sklepie EB Games pojawiła się przedsprzedaż nowej gry dla konsoli Wii, noszącej znajomo brzmiący tytuł Boogie Superstar. Możemy więc wywnioskować, iż będzie to sequel wypuszczonej w sierpniu ubiegłego roku Boogie. Wydawcą i developerem, podobnie jak tamtej gry, jest koncern Electronic Arts co dodatkowo może wskazywać, że nie jest to tylko przypadkowa zbieżność tytułów.