Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 maja 2008, 13:23

autor: Dorota "vampire" Drużko

Boogie Superstar - sequel Boogie?

W sklepie EB Games pojawiła się przedsprzedaż nowej gry dla konsoli Wii, noszącej znajomo brzmiący tytuł Boogie Superstar. Możemy więc wywnioskować, iż będzie to sequel wypuszczonej w sierpniu ubiegłego roku Boogie. Wydawcą i developerem, podobnie jak tamtej gry, jest koncern Electronic Arts co dodatkowo może wskazywać, że nie jest to tylko przypadkowa zbieżność tytułów.

W sklepie EB Games pojawiła się przedsprzedaż nowej gry dla konsoli Wii, noszącej znajomo brzmiący tytuł Boogie Superstar. Możemy więc wywnioskować, iż będzie to sequel wypuszczonej w sierpniu ubiegłego roku Boogie. Wydawcą i developerem, podobnie jak tamtej gry, jest koncern Electronic Arts co dodatkowo może wskazywać, że nie jest to tylko przypadkowa zbieżność tytułów. Według daty w sklepie, gra miałaby ukazać się w połowie października bieżącego roku. Póki co jest to jednak tylko przypuszczenie, gdyż EA nie zapowiedziało oficjalnie premiery gry.

Boogie Superstar - sequel Boogie? - ilustracja #1

Przypomnijmy, iż Boogie to gra muzyczna, w której pod postacią jednej z pięciu osób wykonujemy na scenie różne taneczne elementy oczywiście w rytm muzyki. Jeżeli jednak taka forma rozgrywki nam się znudzi zawsze możemy pobawić się w zwykłym karaoke przy jednym z prawie czterdziestu licencjonowanych i bardzo różnorodnych kawałków (między innymi Don't Cha – Pussycat Dolls lub You're The One That I Want z filmu Grease). Jeżeli zaś uznamy, że jesteśmy nieźli możemy również nakręcić własny teledysk przy użyciu różnego rodzaju filtrów i kamer. Autorzy dodali także tryb kooperacji, w którym zadaniem jednego z graczy jest śpiewanie drugiego zaś tańczenie.