Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 maja 2008, 12:45

autor: Dorota "vampire" Drużko

65 tysięcy chętnych do beta-testów Stargate Worlds

30 kwietnia firma Cheyenne Mountain Entertainment ogłosiła zapisy do zamkniętych beta-testów swego nowego MMORPG osadzonego w uniwersum Stargate. Jak widać fanów Gwiezdnych Wrót nie brakuje gdyż już pierwszego dnia zgłosiło się aż 65 tysięcy chętnych.

30 kwietnia firma Cheyenne Mountain Entertainment ogłosiła zapisy do zamkniętych beta-testów swego nowego MMORPG osadzonego w uniwersum Stargate. Jak widać fanów Gwiezdnych Wrót nie brakuje, gdyż już pierwszego dnia zgłosiło się aż 65 tysięcy chętnych.

Już na samym początku Stargate Worlds będziemy musieli określić grupę, do której chcemy przynależeć - SGC lub System Lords, a następnie wybrać rasę i klasę postaci. Dostępne będą między innymi takie profesje jak marine, medyk, inżynier czy archeolog. Naszym podstawowym zajęciem będzie łączenie się w drużyny i podobnie jak to czynili bohaterowie serii, podróżowanie przez tytułowe Gwiezdne Wrota. Przyjdzie nam tu zwiedzić wiele planet, księżyców, statków kosmicznych - również tych znanych z serii. Przy tym świat ma żyć własnym życiem. Całość opierać będzie się na silniku Unreal Engine 3.

65 tysięcy chętnych do beta-testów Stargate Worlds  - ilustracja #1

Wszyscy ci, którzy chcieliby wziąć jeszcze udział w mających się rozpocząć jesienią beta-testach powinni udać się na tę stronę i wypełnić formularz.