Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 27 czerwca 2008, 18:43

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: 9 Kompania

„Witaj w nieoficjalnym poradniku do taktycznej strategii czasu rzeczywistego, jaką jest 9 kompania, gry opartej na znakomitym rosyjskim filmie pod tym samym tytułem. Podobnie jak film opowiada ona o radzieckiej interwencji wojskowej w Afganistanie, która miała miejsce w latach 1979-89."

„Witaj w nieoficjalnym poradniku do taktycznej strategii czasu rzeczywistego, jaką jest 9 kompania, gry opartej na znakomitym rosyjskim filmie pod tym samym tytułem. Podobnie jak film opowiada ona o radzieckiej interwencji wojskowej w Afganistanie, która miała miejsce w latach 1979-89. Jako żołnierz radziecki wyruszasz z „bratnią pomocą” komunistycznemu rządowi Afganistanu – temat oryginalny, ale również śliski jak brzuch ryby... W poradniku znajdziesz dokładny opis przejścia wszystkich 10 misji składających się na radziecką kampanię w grze. Opis ten dotyczy średniego poziomu trudności (a nawet na nim zabawa nie jest prosta) i wersji 1.1 gry. Wzbogaciłem go o własnoręcznie wykonane (w pocie czoła) ryciny map, przedstawiające areny walk kolejnych scenariuszy kampanii. Cały system oznaczeń, którym posłużyłem się na mapach, obrazkach i w tekście - a prochu w tej materii nie wymyśliłem - powinien być dla Was, towarzyszu, czytelny i jasny. O ile nie nadużywacie samogonu...” - „PaZur_76”

9 Kompania - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry 9 Kompania w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.