Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 lipca 2007, 08:58

autor: Major Doktor Upiorna

Boogie nie będzie tytułem ekskluzywnym konsoli Wii?

Zapowiedziana w marcu gra Boogie do tej pory była uznawana za tytuł ekskluzywny platformy Wii. Jednak w sieci pojawiły się już pierwsze informacje, że ową pozycję mogą otrzymać również posiadacze dwuekranowej konsoli ze stajni Nintendo.

Zapowiedziana w marcu gra Boogie do tej pory była uznawana za tytuł ekskluzywny platformy Wii. Jednak w sieci pojawiły się już pierwsze informacje, że ową pozycję mogą otrzymać również posiadacze dwuekranowej konsoli ze stajni Nintendo. Dane takie zostały zamieszczone na duńskiej stronie internetowej firmy Electronic Arts, która jako platformy docelowe podaje Wii i Nintendo DS.

Boogie nie będzie tytułem ekskluzywnym konsoli Wii? - ilustracja #1

Wymieniona korporacja nie wydała jeszcze oficjalnego stanowiska w tej prawie, więc nie jesteśmy w stanie stwierdzić czy rzeczywiście właściciele NDS powinni liczyć na otrzymanie Boogie. Przypominamy, że podobna sytuacja zdarzyła się kilka tygodni temu w przypadku gry Killer 7, wobec czego istnieje możliwość, że owa informacja jest jedynie wynikiem błędu lub niedopatrzenia osób zajmujących się administrowaniem strony. Ze zdwojoną uwagą będziemy obserwowali ten temat i na bieżąco informowali Was o wszystkich zmianach.