Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 maja 2007, 12:40

autor: Major Doktor Upiorna

Wyjaśnienie kwestii gry Killer 7 w wersji dla konsoli Wii

Jak do tej pory gra Killer z numerem 7 została zadedykowana posiadaczom konsol PlayStation 2 i GameCube. Wydawać by się mogło, że w dwa lata po premierze firma Capcom nie podejmie działań rozszerzenia grona miłośników tej produkcji. Jednak wczoraj wieczorem na stronie europejskiego oddziału wymienionej korporacji pojawiły się informacje, jakoby posiadacze systemu Wii mięliby dostać tytuł Killer 7.

Jak do tej pory gra Killer z numerem 7 została zadedykowana posiadaczom konsol PlayStation 2 i GameCube. Wydawać by się mogło, że w dwa lata po premierze firma Capcom nie podejmie żadnych działań, mających na celu rozszerzenie grona miłośników tej produkcji. Jednak wczoraj wieczorem w sieci zrobiło się głośno na wiadomość, że na stronie europejskiego oddziału wymienionej korporacji pojawiły się informacje, jakoby posiadacze systemu Wii mieliby dostać tytuł Killer 7.

Wyjaśnienie kwestii gry Killer 7 w wersji dla konsoli Wii - ilustracja #1

Niestety jak się dzisiaj dowiedzieliśmy doniesienia te okazały się fałszywe, a firma Capcom na tę chwilę nie planuje przeniesienia wymienionej pozycji na konsolę Wii. W wyjaśnieniu całej sytuacji jej przedstawiciele powołują się na przeprowadzanie testu właściwego stylu i rozmiaru symbolu Wii względem pozostałych elementów, znajdujących się na stronie internetowej. Aby to sprawdzić programiści zamieścili znaczek Wii na podstronie dotyczącej gry Killer 7 i pozostawili tam na kilka godzin.