Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 sierpnia 2008, 11:07

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (15 sierpnia 2008)

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: Castle Crashers wyceniony, premiera trzeciej części American McGee’s Grimm, plany SEGI na Games Convention, Japończycy kupują grę na Xboksa 360 i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: Castle Crashers wyceniony, premiera trzeciej części American McGee’s Grimm, plany SEGI na Games Convention, Japończycy kupują grę na Xboksa 360 i inne. Zapraszamy do lektury.

Castle Crashers

27 sierpnia do usługi Xbox Live Arcade trafi w końcu od dawna zapowiadana gra Castle Crashers. Jej cena została ustalona na poziomie 1200 punktów Microsoftu. Wcześniejsze plotki sugerowały, jakoby program miał kosztować aż 1800 punktów, co czyniłoby z niego najdroższą grę XBLA. Całe szczęście, skończyło się jedynie na strachu.

American McGee’s Grimm

Do serwisu Gametap trafiła trzecia część American McGee’s Grimm, zatytułowana The Fisherman and His Wife. Kolejny, czwarty epizod pojawi się 21 sierpnia i opowie o przygodach kota w butach (Puss In Boots).

Tales of Vesperia

Japończycy od czasu do czasu muszą polubić konsolę Microsoftu. Zwykle następuje to w chwili, kiedy jakaś niezwykle lubiana w Kraju Kwitnącej Wiśni seria ukazuje się wyłącznie na Xboksie 360. Tak właśnie jest w przypadku gry Tales of Vesperia, która w pierwszym tygodniu po premierze sprzedała się w ilości stu ośmiu tysięcy egzemplarzy. Dzięki takiemu wynikowi, Vesperia stała się najszybciej sprzedającą się grą na amerykańską platformę w tej części świata.

SEGA

Na kilka dni przed Games Convention również koncern SEGA ujawnił w końcu listę gier, które zamierza tam pokazać. Oto ona:

 1. Nowy, nieujawniony wcześniej projekt
 2. Samba De Amigo
 3. Sonic Chronicles: The Dark Brotherhood
 4. Sonic: Unleashed
 5. Mario & Sonic at the Olympic Games
 6. Beijing 2008
 7. Dinosaur King
 8. Space Siege
 9. Empire: Total War
 10. Alpha Protocol
 11. MadWorld
 12. Bayonetta
 13. Golden Axe
 14. Valkyria Chronicles
 15. Stormrise

Jackass

Empire Interactive zapowiedziało, że we wrześniu do europejskich sklepów trafi Jackass The Game. Dokładnie będzie to dziewiętnasty dzień tego miesiąca. Gra przeznaczona jest dla posiadaczy handhelda NDS.

Sins of a Solar Empire

A Murder of Crows to tytuł drugiego dodatku do gry Sins of a Solar Empire, za którego powstania odpowiada firma Kerberos Productions. Będzie on dostępny w sprzedaży od września tego roku wyłącznie za pośrednictwem serwisu GamersGate. A Murder of Crows wprowadzi do zabawy nową rasę (The Morrigi), kilkanaście nowych sekcji okrętów, piętnaście nowych broni, dwadzieścia siedem technologii i drzewko umiejętności. Poza tym poprawie ulegnie również interfejs użytkownika.

Brothers In Arms

Brothers In Arms: Hell’s Highway jest już dostępna w przedsprzedaży w usłudze Steam. Osoby, które zdecydują się na jej zakup jeszcze przed oficjalną premierą, otrzymają całkowicie za darmo pierwszą część serii, czyli Brothers In Arma: Road to Hill 30.

Galeria obrazków

Zapraszamy również do zapoznania się z ostatnio uzupełnionymi galeriami obrazków…

Madden NFL 09

MLB Power Pros 2008

NHL 09

Shot-Online

Divinity 2: Ego Draconis

Celebrity Sports Showdown

Galeria filmów

... oraz najnowszymi filmikami.

Space Siege - Buzzsaw Sizzle

Pyroblazer

Bionic Commando - ewolucja

gry