Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 19 sierpnia 2008

Królewska 57 - odc. 12 - Ciemna strona ciemnej strony
Królewska 57 - odc. 12 - Ciemna strona ciemnej strony

, 19 sierpnia 2008, 21:10

Force Unleashed zapowiada się bardzo smakowicie, nie będzie to jednak gra idealna. I to nie tylko ze względu na złą pracę kamery.

Czy Fuel zrewolucjonizuje gatunek gier wyścigowych?

Ramsik, 19 sierpnia 2008, 14:49

Jakiś czas temu Internet obiegły pogłoski na temat Fuel – wyścigów, nad którymi od czterech lat pracują ludzie z Asobo Studios. Nazwa jest tajemniczo zbieżna z historycznym już projektem Firetoad Software, na razie jednak nie sposób odnaleźć jakichkolwiek informacji na temat tego podobieństwa. Będąca wydawcą gry firma Codemasters ujawniła natomiast pierwsze konkrety dotyczące produkcji.

Dragon Age: Origins na konsolach na 100%

fsm, 19 sierpnia 2008, 13:15

Gdy BioWare robi RPG-a, to można mieć pewność co do jego wysokiej jakości. Nic zatem dziwnego, że grać w nie chcą nie tylko posiadacze pecetów, lecz również i konsol. No i wygląda na to, że będą mogli.

Company of Heroes doczeka się drugiego dodatku?
Company of Heroes doczeka się drugiego dodatku?

vampire, 19 sierpnia 2008, 12:58

Jak wiemy obecnie studio Relic Entertainment pracuje nad kontynuacją Warhammera 40,000: Dawn of War. Być może jednak nie jest to jedyny projekt, którym obecnie się zajmuje. Przeglądając ofertę sklepu Amazon możemy natknąć się na następujący tytuł, na który przyjmowane są zamówienia przedpremierowe - Company of Heroes: Tales of Valor.

Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (10 - 16 sierpnia)
Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (10 - 16 sierpnia)

aRusher, 19 sierpnia 2008, 12:07

Oto aktualny ranking najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii według organizacji Charttrack. Obejmuje on okres od 10 do 16 sierpnia.

Pierwszy gameplay z Dead Rising: Chop Till You Drop
Pierwszy gameplay z Dead Rising: Chop Till You Drop

vampire, 19 sierpnia 2008, 11:30

W sieci pojawił się już pierwszy gameplay z przeznaczonej na Wii edycji Dead Rising o podtytule Chop Till You Drop. Tym co możemy w nim zobaczyć jest oczywiście walka z zombiakami zarówno przy pomocy standardowej broni jak i wykorzystaniu różnych elementów otoczenia, na przykład parasola lub wózka sklepowego.

Lista tytułów, które będą pokazane na Games Convention

fsm, 19 sierpnia 2008, 10:49

Największe otwarte dla zwykłego gracza targi komputerowej rozrywki – Games Convention w Lipsku, zaczynają się już jutro. A co na nich zobaczymy?

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (19 sierpnia 2008)

Maciej Jałowiec, 19 sierpnia 2008, 10:20

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: Animal Paradise wkracza w status Gold, znamy przybliżoną datę premiery gry Igor, kilka słów o nowym projekcie grupy Silicon Knights, zabezpieczeniach przed nieuczciwymi graczami w Call of Duty: World at War i premierze intra do Wrath of the Lich King. Życzymy miłej lektury.

Duke Nukem 3D trafi do Xbox Live Arcade
Duke Nukem 3D trafi do Xbox Live Arcade

vampire, 19 sierpnia 2008, 10:18

George Broussard, ze studia 3D Realms, pracującego od jakiegoś czasu nad Duke Nukem Forever, poinformował, że już niedługo za pośrednictwem usługi Xbox Live Arcade będziemy mogli pobrać konsolowę wersję starego (przeszło dwunastoletniego) hitu, czyli Duke Nukem 3D. Dodał, że gra pomyślny certyfikat otrzymała 15 sierpnia, a to kiedy dokładnie się ukaże zależy teraz już tylko od Microsoftu.

Dziś premiera Too Human w USA – jest tylko „nieźle”
Dziś premiera Too Human w USA – jest tylko „nieźle”

fsm, 19 sierpnia 2008, 09:59

Oczekiwana od dawna gra autorstwa Silicon Knights jest takim Duke Nukem Forever świata konsol. Dziś jednak, po niemal 11 latach twórczych zmagań, ma miejsce premiera Too Human. W wraz z debiutem zostały opublikowane pierwsze recenzje.

Far Cry 2 trafi do nas już za dwa miesiące?
Far Cry 2 trafi do nas już za dwa miesiące?

aRusher, 19 sierpnia 2008, 09:45

W serwisie Gametrailers zamieszczono kilka dni temu ekskluzywny trailer Far Cry 2, który obejrzeć możecie, klikając w ten link. Natomiast na oficjalnej witrynie gry ukazał się podobny materiał, z komentarzem producentki Kimi, która mówi o postaciach i ważnych aspektach Far Cry 2. Najbardziej interesujące jest ostatnie kilka sekund video, kiedy to Kimi zdradza, że w FC2 pogramy za około 60 dni.

EA i Take-Two bliskie porozumienia w sprawie przejęcia

Ramsik, 19 sierpnia 2008, 09:20

Kolejne próby przejęcia Take-Two przez koncern Electronic Arts kończyły się fiaskiem. Firma swoją pierwszą ofertę kupna wydawcy Bioshock czy Grand Theft Auto IV złożyła jeszcze w lutym, przedłużając ją aż pięć razy. Cała sprawa zbliża się już do końca, gdyż dziś EA oficjalnie poinformowało, że nie zamierza więcej czekać i prowadzone obecnie rozmowy są ostateczne.

Otwarta beta Warhammera Online 7 września!

Hed, 19 sierpnia 2008, 08:14

7 września rozpocznie się otwarta beta tego gorącego MMORPGa, przeznaczona dla wszystkich tych, którzy zaopatrzyli się wcześniej w pre-order, zawierający odpowiedni kod. Testy umożliwią ograniczony dostęp do gry (między innymi możliwość nabicia maksymalnie 20 poziomu) i będą próbą generalną przed premierą wyznaczoną na 18 września.