Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 sierpnia 2008, 12:58

autor: vampire

Company of Heroes doczeka się drugiego dodatku?

Jak wiemy obecnie studio Relic Entertainment pracuje nad kontynuacją Warhammera 40,000: Dawn of War. Być może jednak nie jest to jedyny projekt, którym obecnie się zajmuje. Przeglądając ofertę sklepu Amazon możemy natknąć się na następujący tytuł, na który przyjmowane są zamówienia przedpremierowe - Company of Heroes: Tales of Valor.

Jak wiemy obecnie studio Relic Entertainment pracuje nad kontynuacją Warhammera 40,000: Dawn of War. Być może jednak nie jest to jedyny projekt, którym obecnie się zajmuje. Przeglądając ofertę sklepu Amazon możemy natknąć się na następujący tytuł, na który przyjmowane są zamówienia przedpremierowe - Company of Heroes: Tales of Valor. Poniżej screenshot potwierdzający te słowa:

Company of Heroes doczeka się drugiego dodatku? - ilustracja #1

Gra oznaczona została jako produkt przeznaczony na PC (Windows XP lub Vista), a cena jaką trzeba za nią zapłacić wynosi 29,99 USD (około 60 zł), czyli dokładnie tyle samo co w przypadku pierwszego rozszerzenia do Company of Heroes, zatytułowanego Opposing Fronts (Kompania Braci: Na linii frontu). Według podanej przez sprzedawcę daty Tales of Valor powinien ukazać się w marcu przyszłego roku, czyli prawdopodobnie jeszcze przed wspomnianym Warhammerem 40,000: Dawn of War 2, którego premiera wyznaczona została na wiosnę 2009. Póki co są to jedyne informacje na ten temat, pozostaje nam tylko czekać na oficjalne stanowisko firmy Relic w tej sprawie.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.