Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 31 sierpnia 2008

Najlepiej sprzedające się gry w USA na PC (10 - 16 sierpnia)
Najlepiej sprzedające się gry w USA na PC (10 - 16 sierpnia)

Przemysław Zamęcki, 31 sierpnia 2008, 14:05

Oto najnowsze zestawienie dziesięciu najlepiej sprzedających się gier na komputery osobiste w Stanach Zjednoczonych w okresie od 10 do 16 sierpnia. Został on przygotowany przez amerykańską organizację NPD zajmującą się badaniem i analizą amerykańskiego rynku branży elektronicznej.

Najlepiej sprzedające się gry w Japonii (18-24 sierpnia)

Przemysław Zamęcki, 31 sierpnia 2008, 13:34

Jak co tydzień, przed Wami najnowsze notowanie japońskiej listy najlepiej sprzedających się gier w tygodniu pomiędzy 18 a 24 sierpnia. Ranking stworzony został dzięki monitoringowi przeprowadzanemu przez organizację Media Create, zajmującą się badaniem i analizą rynku w Japonii.

Fable II - 97% graczy usatysfakcjonowanych

Przemysław Zamęcki, 31 sierpnia 2008, 10:24

Już za niecałe dwa miesiące do sklepów powinna trafić druga odsłona Fable, a tymczasem gra wciąż nie jest gotowa. Ekipa programistów w pocie czoła pracuje jednak nad wyeliminowaniem ostatnich błędów i tylko dni, jeśli nie godziny dzielą nas od uzyskania przez nowe dzieło Petera Molyneux statusu gold.

Amazon ujawnia zawartość edycji kolekcjonerskiej gry Resistance 2

Przemysław Zamęcki, 31 sierpnia 2008, 10:00

Podczas gdy gracze wciąż zastanawiają się, jaką okładkę chcieliby zobaczyć w kolekcjonerskiej edycji gry Resistance 2, internetowy sklep Amazon zamieścił na swoich stronach informacje o zawartości, jaka znajdzie się w pudełku z grą.

Twórcy Fallouta o Oblivionie z bronią palną i przyszłych dodatkach

Przemysław Zamęcki, 31 sierpnia 2008, 09:39

Do premiery Fallout 3 pozostały jeszcze dwa miesiące, jednakże już od dawna daje się wyczuć nerwową atmosferę oczekiwania na ten tytuł. Fani serii są pełni obaw co do jakości produktu oferowanego przez firmę Bethesda Softworks i w dużej części nazywają nowe dzieło tej amerykańskiej firmy mianem Obliviona z bronią palną. Jak na te zarzuty odpowiadają serwisowi Shacknews główni zainteresowani, czyli zajmujący się kontaktem z mediami Pete Hines i zajmujący się stroną artystyczną nowego Fallouta, Istvan Pely?

Brytyjscy gracze najstarszymi w Europie

Przemysław Zamęcki, 31 sierpnia 2008, 09:25

Czy przeglądając brytyjskie listy przebojów najlepiej sprzedających się gier komputerowych i video zastanawialiście się, skąd u wyspiarzy tak wielkie zafascynowanie tytułami z serii Mario czy Sonic? Czy popularność tych z pozoru infantylnych gier oznacza, że głównymi odbiorcami oprogramowania rozrywkowego są dzieci? Według najnowszych badań przeprowadzonych przez analityków firmy GameVision, rzeczywistość jest zgoła całkowicie odmienna.