Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 3 sierpnia 2008

Diabeł płacze na torrentach. Capcom narzeka na słabą sprzedaż pecetowego Devil May Cry 4

Przemysław Zamęcki, 3 sierpnia 2008, 16:37

Capcom cierpi przez piratów i złą politykę dystrybucyjną, taką diagnozę przedstawił na firmowym blogu jeden z przedstawicieli firmy, Christian Svensson. Jak się okazuje powodem frustracji jest słaba sprzedaż pecetowej wersji Devil May Cry 4.

Call of Duty powróci w 2009 roku. W 2010 roku wystartuje nowa seria Infinity Ward?

Przemysław Zamęcki, 3 sierpnia 2008, 15:56

Chyba nie będzie dla nikogo zdziwieniem fakt, że powstający obecnie w studiu Treyarch Call of Duty: World At War nie będzie ostatnią częścią serii. Choć do tej pory byliśmy jedynie skazani na domysły na ten temat, teraz mamy oficjalne potwierdzenie. W 2009 roku Call of Duty powróci na ekrany naszych telewizorów i monitorów.

Najlepiej sprzedające się gry w Japonii (21 - 27 lipca)

Przemysław Zamęcki, 3 sierpnia 2008, 15:23

Jak co tydzień, przed Wami najnowsze notowanie japońskiej listy najlepiej sprzedających się gier w tygodniu pomiędzy 21 a 27 lipca. Ranking stworzony został dzięki monitoringowi przeprowadzanemu przez organizację Media Create, zajmującą się badaniem i analizą rynku w Japonii.

Garść informacji na temat Bayonetta
Garść informacji na temat Bayonetta

Elrond, 3 sierpnia 2008, 14:59

Platinum Games, które powstało na "zgliszczach" studia Clover, całkiem niedawno poinformowało o pracach nad trzema tytułami - Bayonetta, Infinite Line oraz MadWorld. Niestety, firma nabrała wody w usta i bliższe szczegóły na ich temat nie przedostały się do szerszej publiczności. Jak można jednak sądzić, tkwi w nich potencjał ponieważ zainteresował się nimi koncern SEGA, podpisując stosowną umowę.

Kolejne projekty NCsoftu

Elrond, 3 sierpnia 2008, 13:12

NCsoft, południowokoreański wydawca gier MMO, jest chyba najbardziej płodną firmą zajmującą się tego typu projektami (m.in. Guild Wars, City of Heroes - Villians czy Tabula Rasa). I wygląda na to, że firma nie rezygnuje z pozyskania graczy poprzez kolejne produkty sieciowe.

Left 4 Dead również na PS3
Left 4 Dead również na PS3

Elrond, 3 sierpnia 2008, 12:33

Left 4 Dead, czyli "Counter Strike w klimatach survival horroru", zadebiutuje na PeCetach oraz Xboxach 360 już za kilka miesięcy, ale jak się okazuje, Electronic Arts przymierza się do wydania wspomnianej gry na jeszcze jedną platformę - PS3.