Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 sierpnia 2008, 15:56

Call of Duty powróci w 2009 roku. W 2010 roku wystartuje nowa seria Infinity Ward?

Chyba nie będzie dla nikogo zdziwieniem fakt, że powstający obecnie w studiu Treyarch Call of Duty: World At War nie będzie ostatnią częścią serii. Choć do tej pory byliśmy jedynie skazani na domysły na ten temat, teraz mamy oficjalne potwierdzenie. W 2009 roku Call of Duty powróci na ekrany naszych telewizorów i monitorów.

Chyba nie będzie dla nikogo zdziwieniem fakt, że powstający obecnie w studiu Treyarch Call of Duty: World At War nie będzie ostatnią częścią serii. Choć do tej pory byliśmy jedynie skazani na domysły na ten temat, teraz mamy oficjalne potwierdzenie. W 2009 roku Call of Duty powróci na ekrany naszych telewizorów i monitorów. Czy w tym samym roku twórcy serii uraczą nas również innym tytułem?

Źródłem informacji jest prezes Activision Blizzard, pan Bobby Kotick, który potwierdził także, że za kolejną odsłonę ponownie odpowiedzialna będzie ekipa Infinity Ward. Warto w tym miejscu wspomnieć, że w związku z dwuletnim cyklem produkcyjnym serii, IW pracuje w chwili obecnej także nad całkowicie nową marką strzelanin, które najprawdopodobniej będą osadzone w realiach science-fiction.

Podsumowując. Wiemy, że w przyszłym roku Call of Duty powróci za sprawą Infinity Ward. Teoretycznie więc, kiedy w 2010 roku kolejną część ponownie wypuści Treyarch, gracze będą zapewne mieli okazję również sprawdzić w działaniu wspomnainy wyżej tytuł s-f.