Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 24 sierpnia 2008

Wipeout HD wyjdzie już niedługo?

Hed, 24 sierpnia 2008, 16:17

Według niepotwierdzonych informacji premiera tej futurystycznej gry wyścigowej powinna odbyć się już w okolicach września tego roku a więc za kilkanaście dni. Plotka pochodzi z targów GC 2008, nie została jednak jeszcze skomentowana przez twórców.

Battlefield Heroes już wyszedł?
Battlefield Heroes już wyszedł?

Hed, 24 sierpnia 2008, 15:56

Niedawno informowaliśmy, że ta darmowa sieciowa propozycja, obecnie będąca w fazie testów, wyjdzie pod koniec tego roku kalendarzowego. Tymczasem, według Bena Cousinsa (EA DICE), gra już wyszła. Jak to możliwe? Cousins mówi, że tytuł nie będzie miał premiery wyznaczonej na dany dzień. Zamiast tego, twórcy będą dopuszczać do bety kolejnych graczy, by w końcu zaspokoić wszystkich zainteresowanych.

Dodatek do GTA IV ukaże się na przełomie października i listopada?
Dodatek do GTA IV ukaże się na przełomie października i listopada?

vampire, 24 sierpnia 2008, 14:31

Wczoraj w serwisie TheBitBag pojawił się dwunasty odcinek podcastu Warzone, w którym podanych zostało kilka informacji na temat pierwszego, dodatkowego epizodu do GTA IV. Chociaż żadna z nich nie została oficjalnie potwierdzona, prowadzący zapewniają, że ich informator, określany mianem Weapon X, ma dojścia do naprawdę wiarygodnych źródeł.

Dodatkowa zawartość do Gears of War 2 ukaże się wkrótce po premierze gry
Dodatkowa zawartość do Gears of War 2 ukaże się wkrótce po premierze gry

vampire, 24 sierpnia 2008, 14:05

Z wywiadu jakiego Cliff Bleszinski, główny projektant w studiu Epic Games, udzielił serwisowi Joystiq możemy dowiedzieć się kilku nowych rzeczy na temat Gears of War 2. Jak się okazuje, część ekipy pracującej nad grą już teraz zajęta jest przygotowywaniem dodatkowej zawartości, która ma być dostępna do pobrania niedługo po premierze programu.

Mirror’s Edge czasowym exclusivem dla PS3?
Mirror’s Edge czasowym exclusivem dla PS3?

vampire, 24 sierpnia 2008, 13:45

Jak się okazuje, prawdopodobnie Mirror’s Edge w pierwszej kolejności ukaże się na PS3 i przez pewien czas pozostanie exclusivem dla tej konsoli. Natomiast posiadacze pozostałych platform otrzymają grę w późniejszym, bliżej nieokreślonym terminie. Taką przynajmniej informację podał szef Sony Computer Entertainment Europe, David Reeves, niemieckiemu serwisowi Heise.

Demo nowego Bonda w październiku?

Hed, 24 sierpnia 2008, 11:42

Już niedługo, bo jesienią tego roku, będziemy mogli zagrać w kolejną grę opartą na filmowych przygodach najsłynniejszego brytyjskiego agenta wywiadu. Wersja demonstracyjna Quantum of Solace na pecety zostanie prawdopodobnie wypuszczona 9 października. Premiera miesiąc po wersji demo, bo w listopadzie 2008.