Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 sierpnia 2008, 14:31

autor: Dorota "vampire" Drużko

Dodatek do GTA IV ukaże się na przełomie października i listopada?

Wczoraj w serwisie TheBitBag pojawił się dwunasty odcinek podcastu Warzone, w którym podanych zostało kilka informacji na temat pierwszego, dodatkowego epizodu do GTA IV. Chociaż żadna z nich nie została oficjalnie potwierdzona, prowadzący zapewniają, że ich informator, określany mianem Weapon X, ma dojścia do naprawdę wiarygodnych źródeł.

Wczoraj w serwisie TheBitBag pojawił się dwunasty odcinek podcastu Warzone, w którym podanych zostało kilka informacji na temat pierwszego, dodatkowego epizodu do GTA IV. Chociaż żadna z nich nie została oficjalnie potwierdzona, prowadzący zapewniają, że ich informator, określany mianem Weapon X, ma dojścia do naprawdę wiarygodnych źródeł. Dodatek miałby ukazać się na przełomie października i listopada, a pod względem objętości bardziej przypominać "pudełkowe" rozszerzenia niż te dostępne do ściągnięcia. Jednak ogromna zawartość wiązałaby się również z wysoką ceną - koszt pobrania wynosić ma 1600 punktów Microsoftu, co stanowi równowartość około 40 zł.

Dodatek do GTA IV ukaże się na przełomie października i listopada? - ilustracja #1

Czy rzeczywiście tak będzie przekonamy się zapewne w przeciągu kilku najbliższych tygodni. Przypomnijmy jeszcze, że według oficjalnych informacji, epizod ten będzie dostępny jedynie dla posiadaczy Xboxów 360.