Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 23 sierpnia 2008

Home trafi pod strzechy przed końcem roku 2008?
Home trafi pod strzechy przed końcem roku 2008?

Hed, 23 sierpnia 2008, 17:30

Wszystko wskazuje, że tak. Czym jest Home? To przeznaczony dla użytkowników PlayStation 3 produkt, będący darmowym wirtualnym światem, wzorowanym na kilku istniejących już pomysłach tego typu (np. Second Life). Projekt ten ma na celu zrewolucjonizowanie kontaktów między posiadaczami tej konsoli. Producent Martijn Van Der Meulen mówi, że Home zostanie na pewno udostępniony pod koniec roku.

Boty w Killzone 2
Boty w Killzone 2

vampire, 23 sierpnia 2008, 14:52

W serwisie Joystiq pojawiło się kilka informacji dotyczących multiplayera w Killzone 2. Jak się okazuje, twórcy gry, Guerilla Games, pozwolą nam także na walkę z botami, które w trakcie sieciowych potyczek będziemy mogli obsadzić w roli brakujących graczy lub po prostu wykorzystać do treningu przed zmierzeniem się z żywymi przeciwnikami.

Znamy wymagania Mercenaries 2: World in Flames
Znamy wymagania Mercenaries 2: World in Flames

Hed, 23 sierpnia 2008, 14:43

Wraz z garścią nowych zdjęć i filmów pokazujących bezpośrednio mechanikę gry, otrzymaliśmy informację o wymaganiach sprzętowych tego niezwykle dynamicznego dzieła studia Pandemic, którego wydawcą jest firma Electronic Arts. Do premiery już tylko kilkanaście dni – potwierdzona data wydania to 31 sierpnia dla konsol (Xbox 360, PS2, PS3) oraz 4 września dla pecetów.

Być może jednak doczekamy się Left 4 Dead na PS3
Być może jednak doczekamy się Left 4 Dead na PS3

vampire, 23 sierpnia 2008, 13:52

Na początku sierpnia pojawiła się informacja, że być może posiadacze PS3 otrzymają swoją wersję horrorowego FPS-a, Left 4 Dead. Zaledwie dwa dni później współzałożyciel firmy odpowiedzialnej za wydanie gry, Doug Lombardi, poinformował, że taka edycja nie znajduje się obecnie w produkcji. Jednak być może już niedługo sytuacja ta ulegnie zmianie.

Crysis: Warhead ozłocony!
Crysis: Warhead ozłocony!

Hed, 23 sierpnia 2008, 12:34

Według informacji podanej na oficjalnej stronie tego projektu, Crysis: Warhead wraz z Crysis Wars, czyli dołączanym do gry komponentem odpowiedzialnym za grę sieciową, osiągnęły status „Gold”. Premiera tego kolejnego graficznego cuda, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, odbędzie się 12 września w Europie oraz 16 września w Ameryce Północnej.

Project Origin dopiero w przyszłym roku
Project Origin dopiero w przyszłym roku

vampire, 23 sierpnia 2008, 11:52

Podczas trwającej właśnie imprezy Games Convention, główny projektant artystyczny ze studia Monolith Productions, Dave Matthews, przekazał złą wiadomość wszystkim wyczekującym kontynuacji F.E.A.R.-a. Niestety okazuje się, że na Project Origin przyjdzie nam poczekać dłużej niż się tego spodziewaliśmy.