Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 25 sierpnia 2008

Prawie 100 000 sprzedanych Call of Duty 4 w Polsce!

Łukasz Malik, 25 sierpnia 2008, 18:41

Podczas odbywających się w Lipsku targów Games Convention, mieliśmy przyjemność uczestniczyć w zamkniętej imprezie zorganizowanej przez Licomp Empik Multimedia. Powód jej zorganizowania był nie byle jaki.

Quantum of Solace w pełnej polskiej wersji, posłuchaj jak brzmi rodzimy Bond
Quantum of Solace w pełnej polskiej wersji, posłuchaj jak brzmi rodzimy Bond

Łukasz Malik, 25 sierpnia 2008, 18:40

W naszym kraju, dzięki staraniom firmy Licomp Empik Multimedia, tytuł zostanie w pełni spolonizowany w wersjach na PC i PlayStation 3.

Screeny z ShellShock 2: Blood Trails
Screeny z ShellShock 2: Blood Trails

vampire, 25 sierpnia 2008, 16:40

W sieci pojawiły się cztery nowe screeenshoty z kontynuacji ShellShock: Nam ‘67 - shootera podejmującego tematykę Wojny w Wietnamie. Jednak w przypadku drugiej części mamy mieć do czynienia z produkcją bardziej przypominającą survival horror niż zwykłą strzelaninę, w dodatku przyjdzie nam tu walczyć nie tylko z armią Vietcongu, ale również ludźmi dotkniętymi tajemniczą infekcją.

Kontynuacja Culpa Innata nadchodzi
Kontynuacja Culpa Innata nadchodzi

Hed, 25 sierpnia 2008, 13:37

Ten tytuł znany jest pewnie przede wszystkim osobom zainteresowanym przygodówkami. Firma odpowiedzialna za osadzoną w przyszłości historię zapowiedziała jej kontynuację. Pomimo wielu pomniejszych zmian, nowych lokacji i wydarzeń, gra pozostanie wzorcowym przykładem klasycznego podejścia do tego gatunku.

Nowa gra twórców Rock Band umożliwi komponowanie własnych utworów

vampire, 25 sierpnia 2008, 12:59

Okazuje się, że po wydaniu Rock Band 2 jego twórcy mają zamiar przygotować kolejną grę muzyczną, która podobnie jak nowe Guitar Hero umożliwi użytkownikom tworzenie własnych utworów. Jak możemy przeczytać w zamieszczonej na blogu MTV Multiplayer wypowiedzi Johna Drake’a, przedstawiciela firmy Harmonix, opcja ta miałaby być znacznie łatwiejsza w obsłudze.

Ujawniono listę utworów dla Rock Revolution
Ujawniono listę utworów dla Rock Revolution

Jiker, 25 sierpnia 2008, 12:17

Rynek gier rytmiczno-muzycznych został w ostatnim czasie opanowany przez dwie serie – Guitar Hero oraz Rock Band. Wydawać by się mogło, że wolnego miejsca jest na nim już niewiele. Inaczej twierdzą jednak producenci z japońskiego Konami, którzy szykują dla fanów rocka i podobnych mu stylów muzycznych własną propozycję.

Premiery gier w Polsce (18-22 sierpnia)
Premiery gier w Polsce (18-22 sierpnia)

Vercetti, 25 sierpnia 2008, 11:20

Ubiegły tydzień upłynął nam bardziej pod znakiem lipskich targów Games Convention niż premier nowych tytułów w polskich sklepach. Liczba trzech świeżo wydanych produktów mówi zresztą sama za siebie. Na liście pozycji, jakie pojawiły się w ciągu ostatnich siedmiu dni w kraju nad Wisłą, przeważają reedycje.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (25 sierpnia 2008)

Jiker, 25 sierpnia 2008, 10:55

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: LittleBigPlanet bez regionalizacji, Myst także na iPhone, Rock Revolution kompatybilne z kontrolerami do Guitar Hero i Rock Band, Games Convention 2008 w liczbach. Zapraszamy do lektury.

10 milionów konsolowych graczy zmierzyło się w Call of Duty 4
10 milionów konsolowych graczy zmierzyło się w Call of Duty 4

vampire, 25 sierpnia 2008, 10:44

Robert Bowling, pracownik studia Infinity Ward zajmujący się w nim sprawami społecznościowymi, umieścił na swoim blogu wpis, w którym poinformował o ogromnej popularności trybu wieloosobowego w konsolowych (PS3, Xbox 360) wersjach Call of Duty 4: Modern Warfare.

So Blonde trafi na platformy Nintendo
So Blonde trafi na platformy Nintendo

Przemysław Zamęcki, 25 sierpnia 2008, 10:39

Gry przygodowe powoli, acz konsekwentnie opanowują platformy Nintendo. W trakcie Games Convention niemiecka firma dtp zapowiedziała, że wydana niedawno na pecety gra So Blonde doczeka się również wersji na Wii i DS-a.

Będzie demo Left 4 Dead
Będzie demo Left 4 Dead

Jiker, 25 sierpnia 2008, 10:17

Left 4 Dead zrobiło dobre wrażenie nie tylko na wysłanniku naszego serwisu. Produkcja prezentowana podczas Games Convention osobiście przez Gabe’a Newella, jednego z założycieli firmy Valve, przypadła bowiem do gustu przedstawicielom wielu mediów. Jak się okazuje, grę przed zakupem będą także mogli sprawdzić posiadacze pecetów i Xboxów 360, którzy nie mieli możliwości pojawienia się na targach.

Twórcy Stoked Ridera zapowiadają kolejną grę

Jiker, 25 sierpnia 2008, 10:07

Sezon zimowy tuż tuż. Nie powinny nas zatem dziwić zapowiedzi kolejnych gier nawiązujących do sportów zimowych. Jedną z nich jest snowboardowy Stoked studia Bongfish Interactive Entertainment, który zostanie wydany na konsolę Xbox 360.

Poznaliśmy zdobywców nagrody Best of GC 2008

vampire, 25 sierpnia 2008, 09:31

Poznaliśmy już tegorocznych zdobywców nagrody Best of GC. Tym razem na liście produktów ubiegających się o miano najlepszego z zaprezentowanych podczas imprezy znalazły się 122 pozycje zgłoszone przez 29 wystawców.

Ponad 110 tysięcy graczy kupiło Bionic Commando Rearmed
Ponad 110 tysięcy graczy kupiło Bionic Commando Rearmed

vampire, 25 sierpnia 2008, 08:16

Niespełna dwa tygodnie temu posiadacze pecetów oraz konsol Xbox 360 i PS3 otrzymali możliwość pobrania remake'u klasycznej platformówki - Bionic Commando Rearmed. Od tamtej chwili grę zakupiło już ponad 110 tysięcy osób, co w przypadku tytułów rozpowszechnianych jedynie za pośrednictwem sieci jest niezłym wynikiem.