Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 sierpnia 2008, 18:41

autor: Łukasz Malik

Prawie 100 000 sprzedanych Call of Duty 4 w Polsce!

Podczas odbywających się w Lipsku targów Games Convention, mieliśmy przyjemność uczestniczyć w zamkniętej imprezie zorganizowanej przez Licomp Empik Multimedia. Powód jej zorganizowania był nie byle jaki.

Aktualizacja: Niestety do zestawienia które otrzymaliśmy z firmy LEM wkradł się błąd. Quantum of Solace w wersji na PlayStation 3 nie zostanie spolonizowany.

Podczas odbywających się w Lipsku targów Games Convention, mieliśmy przyjemność uczestniczyć w zamkniętej imprezie zorganizowanej przez Licomp Empik Multimedia. Warszawska firma ma nie lada powód do świętowania. W naszym kraju, sprzedało się już prawie 100 000 pudełek Call of Duty 4: Modern Warfare! Według szacunkowych danych, stutysięczne pudełko powinno trafić do jednego z polskich graczy jeszcze w tym tygodniu. Nie pozostaje nam nic innego jak złożenie firmom LEM, Activision, a przede wszystkim Infinity Ward, szczerych gratulacji. Co ciekawe, ten imponujący wynik dotyczy tylko wersji na PC.

Ponadto udało nam się zdobyć kilka interesujących informacji:

Quantum of Solace w pełnej polskiej wersji

Najnowsza gra o przygodach agenta 007 zostanie w pełni zlokalizowana na PC. Na pozostałych platformach gra ukaże się po angielsku. Szczegóły obsady i pierwszą próbkę dźwiękową znajdziecie tutaj.

Call of Duty: World At War w polskiej wersji

W przeciwieństwie do Bonda, otrzymamy kinową lokalizację na PC i PlayStation 3. Angielską wersję otrzymają posiadacze Xboxów 360, NDS, Wii oraz PS2. Istnieje duża szansa, że podobnie jak w wypadku Modern Warfare, gra trafi na nasz rynek równocześnie z Europejską premierą.

Guitar Hero: World Tour również w Polsce!

W przeciwieństwie do Rock Banda, który oficjalnie nie trafił pod nasze strzechy, najnowsze Guitar Hero trafi nad Wisłę. Gra będzie dostępna w trzech wersjach: gra, gra + gitara, pełny zestaw super bundle (gra, gitara, perkusja, mikrofon). Cena za ten zestaw nie powinna przekroczyć 800 zł.

Pozostałe gry w planie wydawniczym LEMu

  • Madagaskar 2 – pełna polska wersja na PC, angielska wersja na pozostałe platformy.
  • Star Wars: Force Unleashed – w angielskiej wersji językowej na wszystkich platformach.
  • Spider-Man: Web of Shadow – w angielskiej wersji językowej na wszystkich platformach.
  • Fracture – w angielskiej wersji językowej na wszystkich platformach.
  • Star Wars: The Clone Wars - Lightsaber Duels – angielska wersja językowa (Wii).
  • Lucas Clone Wars: Jedi Alliance – angielska wersja językowa (NDS).
gry