Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 sierpnia 2008, 09:30

autor: Jiker

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (26 sierpnia 2008)

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: Castle Crushers wreszcie w XBLA, szerzej o najnowszym dodatku do Warhawka, Left 4 Dead opóźnione, lista wystawców Tokyo Game Show 2008, Murder in Abbey Road w sprzedaży, Electronic Arts i Take-Two podpisują porozumienie. Zapraszamy do lektury.

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: Castle Crushers wreszcie w XBLA, szerzej o najnowszym dodatku do Warhawka, Left 4 Dead opóźnione, lista wystawców Tokyo Game Show 2008, Murder in Abbey Road w sprzedaży, Electronic Arts i Take-Two podpisują porozumienie. Zapraszamy do lektury.

Left 4 Dead

Jak poinformował Gabe Newell, współzałożyciel firmy Valve, gra o tytule Left 4 Dead nie zostanie wydana w planowanym terminie. Do światowej premiery programu dojdzie nie 4 listopada, a 20 – w dniu 10 rocznicy wydania pierwszego, kultowego Half-Life.

Warhawk

W tym tygodniu fani Warhawka otrzymają możliwość pobrania wielu nowych dodatków do swojej ulubionej produkcji. W najbliższą środę opublikowany zostanie patch, aktualizujący dzieło Incognito Entertainment do wersji 1.5. Wprowadzi on m.in. trofea, samouczki, a także możliwość podłożenia własnej ścieżki dźwiękowej. Natomiast w czwartek w sieci zadebiutuje trzeci oficjalny dodatek do Warhawka noszący tytuł Operation Fallen Star. Zaoferuje on nową mapę podzieloną na dziesięć pól bitewnych, a także nową broń – jetpack, przy pomocy której piechota będzie mogła szybciej przedostawać się do niedostępnych wcześniej miejsc. Wraz z instalacją dodatku modyfikacji poddane zostaną wszystkie dotychczasowe mapy – w jednej chwili program dostosuje je do rozgrywki wykorzystującej jetpacki. Fallen Star będzie kosztować 8 dolarów.

Castle Crushers

Już jutro w ramach usługi Xbox Live Arcade opublikowana zostanie długo oczekiwana pozycja o tytule Castle Crushers. Wszyscy zainteresowani nową produkcją studia The Behemoth będą mogli zakupić ją za równowartość 1200 punktów. Gra jest chodzoną bijatyką, zapewniającą rozrywkę nawet dla czterech osób jednocześnie (także przez sieć).

Tokyo Game Show 2008

Organizatorzy japońskich targów Tokyo Game Show 2008 opublikowali listę firm, które w ich trakcie zaprezentują nam swoje najnowsze produkcje. Znalazły się wśród nich m.in. Sony, Sega, Square-Enix, a także Namco. Pełną listę wystawców znajdziecie na łamach serwisu VideoGaming247

Murder in the Abbey

Firma Dreamcatcher Interactive poinformowała o wypuszczeniu na rynek gry przygodowej o tytule Murder in the Abbey. Zainteresowani mogą zdecydować się na jej zakup za pośrednictwem oficjalnego sklepu internetowego wydawcy. Murder in the Abbey kosztuje 19,99 dolarów.

Multiwinia: Survival of the Flattest

Światowa premiera Multiwinia: Survival of the Flattest zbliża się wielkimi krokami. Dojdzie do niej już 19 września. Nie dziwi więc fakt otwarcia przez producenta gry, firmę Introversion, systemu zamówień przedpremierowych na swoje najnowsze dzieło. Gracze mogą skorzystać z trzech form składania pre-orderów – na elektroniczną wersję gry (15 funtów), na edycję pudełkową (z możliwością pobrania wersji elektronicznej – 20 funtów) oraz na specjalną edycję pudełkową (30 funtów).

Electronic Arts – Take-Two

Koncerny Electronic Arts i Take-Two poinformowały o podpisaniu porozumienia, na mocy którego nie będą informować publicznie o ewentualnych zwrotach akcji w rozmowach, których efektem ma być przejęcie wydawcy cyklu Grand Theft Auto przez giganta elektronicznej rozrywki.

Quest for Glory II

Po blisko ośmiu latach produkcji, firma AGD Interactive opracowała remake popularnej przygodówki o tytule Quest for Glory II autorstwa Sierra Inc. Gra została odrestaurowana oraz przystosowana do nowych systemów operacyjnych. Wszyscy zainteresowani mogą ją pobrać za pośrednictwem oficjalnego serwisu.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Saints Row 2

Team Fortress 2

Halo Wars

Galeria filmów

... a także najnowsze filmy z gier:

The Wheelman

Command & Conquer: Red Alert 3

Battleforge

Mercenaries 2: World in Flames

Project Origin

Spore

Wipeout HD

Saints Row 2

Rocket Bowl

Tomb Raider: Underworld

gry