Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 2 sierpnia 2008

Jak to w końcu jest z Grand Theft Auto IV na PC?

Elrond, 2 sierpnia 2008, 13:40

Będzie, nie będzie, będzie, nie będzie ... co? Oczywiście Grand Theft Auto IV w wersji na PC. Ta wyliczanka chyba już znudziła się graczom, którzy praktycznie co kilka dni bombardowani są sprzecznymi informacjami. Nie inaczej jest i dzisiaj, ale tym razem skłaniamy się ku wersji - "będzie".

Kolejna gra sieciowa od twórców Tibii

Elrond, 2 sierpnia 2008, 13:05

Przedstawiciele firmy CipSoft, znanej graczom z MMOPRG Tibia, poinformowali o tworzeniu kolejnej produkcji z gatunku MMO, zatytułowanej Fiction Fighters.

Testament of Faith dla miłośników przygodówek
Testament of Faith dla miłośników przygodówek

Elrond, 2 sierpnia 2008, 12:51

Jeśli przypadła Wam do gustu przygodówka Art of Murder: FBI Confidential, stworzona przez rodzimą firmę deweloperską, City Interactive, być może zainteresuje Was wiadomość o kolejnym projekcie tego zespołu. Będzie to klasyczna gra przygodowa z rodzaju point & click, zatytułowana Testament of Faith.

Bethesda myśli o Falloucie 4

Przemysław Zamęcki, 2 sierpnia 2008, 09:08

Za kilka miesięcy czeka nas premiera Fallouta 3, a tymczasem posiadająca prawa do marki firma Bethesda Softworks jasno daje do zrozumienia, że nie będą to nasze ostatnie przygody w postapokaliptycznym świecie przyszłości.

id Software chce kontynuacji filmowego Dooma
id Software chce kontynuacji filmowego Dooma

Przemysław Zamęcki, 2 sierpnia 2008, 08:57

Większość widzów, którzy mieli okazję zobaczyć film Doom, wyreżyserowany przez naszego rodaka, Andrzeja Bartkowiaka, miała co do niego dość ambiwalentne odczucia (średnia z serwisu IMDB to 5.2 gwiazdki). Choć pewne fragmenty mogły się podobać, to jako całość, nie ma się co oszukiwać, nie było to kino najwyższych lotów. Najwyraźniej id Software wydaje się to nie przeszkadzać, gdyż zdaniem szefa firmy, Todda Hollensheada, dobrze by było, gdyby powstała kontynuacja.

Demo Final Fantasy XIII w marcu przyszłego roku

Przemysław Zamęcki, 2 sierpnia 2008, 08:32

Serwis 1UP przynosi nam dzisiaj bardzo interesujące informacje, pochodzące wprost ze specjalnej, zorganizowanej przez Square-Enix w Tokio imprezy o nazwie DKS3713, na której spotkali się fani firmy i japońskich erpegów.