Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 10 sierpnia 2008

Czy w czwartek rozpętamy Moc na PS3 i Xboksach 360?
Czy w czwartek rozpętamy Moc na PS3 i Xboksach 360?

Przemysław Zamęcki, 10 sierpnia 2008, 16:39

Internetowy serwis Talk Playstation.com, powołując się na ostatni odcinek programu X-Play informuje, że w najbliższy czwartek, 14 sierpnia, wraz z kolejnym uaktualnieniem usługi PlayStation Store, będziemy mogli zagrać w wersję demonstracyjną gry Star Wars: The Force Unleashed. Prawdopodobnie tego samego dnia demo zawita w usłudze Xbox Live Marketplace.

Alone in the Dark na sterydach w wersji na PlayStation 3

Przemysław Zamęcki, 10 sierpnia 2008, 15:26

W listopadzie również posiadacze PlayStation 3 będą w końcu mogli zwiedzić Central Park i jego okolice w grze Alone in the Dark. Czy jednak warto czekać na grę niemal pół roku dłużej od innych? W dodatku taką, która wywołuje skrajnie różne emocje poprzez swój, nie do końca przemyślany interfejs użytkownika?

Nowy model PlayStation 3 w Europie pod koniec sierpnia
Nowy model PlayStation 3 w Europie pod koniec sierpnia

Przemysław Zamęcki, 10 sierpnia 2008, 14:56

Zapowiedziany podczas konferencji Sony na E3 model konsoli PlayStation 3 wyposażony w dysk twardy 80GB trafi również do Europy.

Gry na Wii tworzone przez firmy trzecie jednak się sprzedają
Gry na Wii tworzone przez firmy trzecie jednak się sprzedają

Elrond, 10 sierpnia 2008, 13:10

Może i Wii nie jest konsolą bijącą na głowę swoich konkurentów mocą, grafiką i innymi tego typu bajerami. Jednak mimo tych niedogodności, znajduje więcej nabywców niż PS3 czy Xbox 360, podobnie sprawa wygląda w przypadku gier. Jednak zawistni zarzucają firmie Nintendo, iż tylko gry przez nią tworzone napędzają sprzedaż, a firmy trzecie stanowią margines pozycji sprzedawanych dla Wii.

Rynek gier PC podupada?

Elrond, 10 sierpnia 2008, 12:40

Do stwierdzeń takich jak w tytule zdążyliśmy się już przyzwyczaić. PeCetowcy swoje, konsolowcy swoje itd., itp. Ale gdy słowa te padają z ust Johna Carmacka, jakby nie było legendy branży, coś musi być na rzeczy.

Kup pan Lancera
Kup pan Lancera

Elrond, 10 sierpnia 2008, 12:09

Gears of War autorstwa Epic Games to z pewnością "pierwsza liga" gier akcji. Projekt ten doczekał się już całkiem sporej liczby fanów, a niedługo na rynku zagości druga jego część. Ale czy prawdziwy fan Gears of War może obyć się bez Lancera? Sklep Amazon.com uważa, że nie.