Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 30 sierpnia 2008

Ludo ergo sum - Niesamowita dolina
Ludo ergo sum - Niesamowita dolina

Louvette, 30 sierpnia 2008, 20:00

Kiedy nieco ponad dwa lata temu, podczas targów E3 2006, światło dzienne ujrzał pierwszy filmik zapowiadający Heavy Rain – będący na dobrą sprawę technologicznym demem prezentującym możliwości wykorzystanego w produkcji silnika i nie mający nic wspólnego z jej fabułą – wśród graczy zapanowała konsternacja.

Zobaczymy Draculę na Wii?
Zobaczymy Draculę na Wii?

Elrond, 30 sierpnia 2008, 15:20

Dość młoda firma developerska, Renegade Kid, która na rynku elektronicznej rozrywki zaistniała za sprawą Dementium: The Ward, a obecnie pracuje nad grą Moon (oba tytuły przeznaczone są na konsolę DS), zaangażowana jest w kolejny projekt. Partnerem przy tej produkcji jest ponownie firma wydawnicza Gamecock Media, i są to jak na razie wszystkie, pewne informacje na temat nowej gry.

Pierwsze mikro rozszerzenie Sins of a Solar Empire już pod koniec roku

Elrond, 30 sierpnia 2008, 14:30

Zanim strategia Sins of a Solar Empire (w Polsce wydana przez Nicolas Games pod tytułem Grzechy Imperium Słońca) doczeka się oficjalnego dodatku, tak jak obiecali to twórcy gry, gracze trzymają serię mikro rozszerzeń. Pierwsze z nich, Entrenchment, ukaże się pod koniec tego roku w cyfrowej dystrybucji. Cenę rozszerzenia ustalono na 9.95 USD (ok. 22 zł).

Stardock planuje stworzenie Galactic Civilizations 3

Elrond, 30 sierpnia 2008, 13:50

Fani serii turowych gier strategicznych z akcją osadzoną w kosmosie, Galactic Civilizations, nie mogą narzekać na zaniedbywanie ze strony jej twórców. Cykl doczekał się już dwóch części oraz kilku dodatków do nich, i wygląda na to, że na tym się nie skończy.

Command & Conquer: Red Alert do pobrania za darmo
Command & Conquer: Red Alert do pobrania za darmo

Elrond, 30 sierpnia 2008, 11:00

Premiera trzeciej części Command & Conquer: Red Alert zbliża się wielkimi krokami, w związku z czym (oraz przypadającą jutro 13 rocznicą pojawienia się na rynku pierwszej gry z cyklu Command & Conquer) firma Electronic Arts postanowiła udostępnić Command & Conquer: Red Alert do pobrania za darmo.

Czwarta rasa w Starcraft II? Prawdopodobne, ale ...

Elrond, 30 sierpnia 2008, 10:10

Starcraft to trzy rasy - Protosi, Zergowie i Terranie. Fakt ten znany jest wszystkim fanom gry, jak również tym, którzy kiedykolwiek z tą produkcją Blizzarda się zetknęli. Całkiem możliwe jest jednak, że w drugiej części gry będziemy mogli stanąć na czele czwartej rasy. Tutaj jednak pojawia się tytułowe "ale".

Gears of War 2 nie dla PC
Gears of War 2 nie dla PC

Elrond, 30 sierpnia 2008, 09:50

Nie ma wątpliwości, że Gears of War to kawał bardzo dobrej roboty - w końcu nazwa Epic Games do czegoś zobowiązuje. Nic więc dziwnego zatem, iż za kilka miesięcy otrzymamy kontynuację tego ciepło przyjętego projektu. Niestety jednak, nie wszyscy.