Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 9 sierpnia 2008

Fable 2, Gears of War 2 po polsku za 199 zł, Cliff Bleszinski w Warszawie, czyli wieści z Xbox Fun Day

Redakcja GRYOnline.pl, 9 sierpnia 2008, 22:00

Choć dzisiejszy dzień Xbox Fun Day 2008 w Niedzicy upływa pod znakiem ciągłych opadów deszczu, na wieczornej imprezie nie zabrakło gorących informacji, które zainteresują wszystkich posiadaczy Xboxa 360. Dodam od razu – nie... niestety nadal nie poznaliśmy odpowiedzi na pytanie „kiedy doczekamy się polskiego LIVE’a”....

5 minut z inFamous

Elrond, 9 sierpnia 2008, 18:43

Jeśli nie jesteście zadowoleni z suchych informacji na temat inFamous, skąpo dawkowanych przez producentów tego tytułu, bądź też statyczne obrazki lub krótkie filmiki wydają się Wam zdecydowanie niewystarczające, serwis G4TV ma coś dla Was. Zdecydowanie.

Najlepiej sprzedające się gry w Japonii (28 lipca - 3 sierpnia)

Przemysław Zamęcki, 9 sierpnia 2008, 16:12

Oto najnowsze notowanie japońskiej listy najlepiej sprzedających się gier w tygodniu pomiędzy 28 lipca a 3 sierpnia. Ranking stworzony został dzięki monitoringowi przeprowadzanemu przez organizację Media Create, zajmującą się badaniem i analizą rynku w Japonii.

Co pokaże Electronic Arts na tegorocznych Games Convention

Elrond, 9 sierpnia 2008, 15:05

Games Convention, największe i najważniejsze targi elektronicznej rozrywki w Europie, zbliżają się wielkimi krokami. Gorączka z nimi związana zaczyna się powoli udzielać wystawcom, którzy ujawniają listy gier przygotowanych do pokazaniu w Lipsku.

Słów kilka na temat Star Trek Online

Elrond, 9 sierpnia 2008, 14:06

Po przejęciu developingu Star Trek Online przez Cryptic Studios, produkcja gry ruszyła z kopyta, jak to się popularnie zwykło mówić. Jej oficjalna witryna działa już od jakiegoś czasu, dawkując fanom informacje oraz inne dobra związane z projektem, a już jutro na konwencie Star Trek w Las Vegas zostanie zaprezentowany m.in. film prezentujący rozgrywkę w opisywany tytuł.

O czym będą pozostałe części trylogii Too Human?

Przemysław Zamęcki, 9 sierpnia 2008, 13:18

Trzy tygodnie dzielą nas od premiery gry, która na dobrą sprawę tworzona jest już od jedenastu lat. Czy Too Human, Opus Magnum studia Silicon Knights, twórców takiego hitu, jak choćby Eternal Darkness, sprosta oczekiwaniom graczy? Pierwsze relacje, które pojawiły się po kontakcie z wersją beta nie brzmiały zbyt optymistycznie. Jednak szef kanadyjskiej ekipy, Denis Dyack, wydaje się być pewnym swego i uchyla rąbka tajemnicy, o czym traktować będą pozostałe części trylogii.

LittleBigPlanet sprzeda PlayStation 3 - twierdzą autorzy programu
LittleBigPlanet sprzeda PlayStation 3 - twierdzą autorzy programu

Przemysław Zamęcki, 9 sierpnia 2008, 12:35

Chyba nie ma posiadacza PlayStation 3, który z wytęsknieniem nie czekałby na LittleBigPlanet. Autorzy gry doskonale zdają sobie z tego sprawę i na dwa miesiące przed premierą podgrzewają atmosferę.