Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 sierpnia 2008, 22:00

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Fable 2, Gears of War 2 po polsku za 199 zł, Cliff Bleszinski w Warszawie, czyli wieści z Xbox Fun Day

Choć dzisiejszy dzień Xbox Fun Day 2008 w Niedzicy upływa pod znakiem ciągłych opadów deszczu, na wieczornej imprezie nie zabrakło gorących informacji, które zainteresują wszystkich posiadaczy Xboxa 360. Dodam od razu – nie... niestety nadal nie poznaliśmy odpowiedzi na pytanie „kiedy doczekamy się polskiego LIVE’a”....

Choć dzisiejszy dzień Xbox Fun Day 2008 w Niedzicy upływa pod znakiem ciągłych opadów deszczu, na wieczornej imprezie nie zabrakło gorących informacji, które zainteresują wszystkich posiadaczy Xboxa 360. Dodam od razu - nie... niestety nadal nie poznaliśmy odpowiedzi na pytanie „kiedy doczekamy się polskiego LIVE’a”....

Dowiedzieliśmy się za to, że:

Trzy z jesiennych premier - Fable 2, Gears of War 2 oraz Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts zotaną wydane w wersji z polskimi napisami (polonizacja kinowa).

Sugerowane ceny detaliczne gier Microsoftu zostaną od października obniżone – czyli zarówno Fable 2 czy Gears of War 2 powinny kosztować nie więcej niż 199 PLN (zamiast 249 PLN), natomiast seria Classic (do której zawita Forza Motorsport 2) zamiast 119 PLN bedzie kosztować 99 PLN.

Xbox 360 objął oficjalny patronat nad Poznań Game Arena.

19 września tego roku z wizytą w Warszawie pojawi się słynny CliffyB z Epic Games - Cliff Bleszinski.

Więcej informacji i wrażeń na temat tegorocznego Xbox Fun Day 2008 już na początku najbliższego tygodnia znajdziecie w naszej relacji oraz video-relacji z tej imprezy.