Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 21 sierpnia 2008

Drugi dzień Games Convention - wrażenia z pokazów The Godfather II, GTA IV, Far Cry 2, StarCraft II i innych

Elrond, 21 sierpnia 2008, 19:54

Kolejny dzień lipskich targów Games Convention za nami. Dzisiaj było nieco spokojniej, z racji tego, iż żaden „rekin” branży elektronicznej rozgrywki nie zorganizował większej konferencji. Nie oznacza to jednak, iż w Lipsku wiało nudą – o, nie, nie, nie – wprost przeciwnie.

Powstaje dodatek do Age of Conan

vampire, 21 sierpnia 2008, 18:10

Wczoraj ludzie z serwisu Eurogamer mieli okazję zobaczyć pierwszą grafikę koncepcyjną pochodzącą z nadchodzącego dodatku do popularnego MMORPGa - Age of Conan: Hyborian Adventures. Według podanych przez nich informacji na obrazie widnieją trzy postaci noszące zielone maski, przypominające wyglądem wojowników ninja.

Demo Star Wars The Force Unleashed dostępne!
Demo Star Wars The Force Unleashed dostępne!

Ramsik, 21 sierpnia 2008, 14:52

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami LucasArts posiadacze Xboksów 360 i PlayStation 3 mogą dziś skosztować odrobiny mocy, jaka tkwi w Star Wars: The Force Unleashed. Wersja demonstracyjna o wielkości 905 MB jest już dostępna w usłudze Xbox Live Marketplace we wszystkich regionach świata , a za kilka godzin powinna się też pojawić w PlayStation Network.

Powstaje nowe MMO - 7Milion
Powstaje nowe MMO - 7Milion

vampire, 21 sierpnia 2008, 12:52

Firma Deep Silver zapowiedziała wczoraj nowe, darmowe MMO - 7Milion, nad którym pracują obecnie studia Team Vienna i Cliffhanger Productions. Świat gry będzie nawiązywał do znanej nam rzeczywistości, choć nie będzie jej wiernym odwzorowaniem. Pokierujemy tu losami złodzieja lub złodziejki (jak kto woli), a naszym zajęciem będzie przemierzanie ulic Paradise City w poszukiwaniu potencjalnego celu, a następnie planowanie i realizacja wielkich napadów.

Sukces serii SingStar

Elrond, 21 sierpnia 2008, 12:50

Jak myślicie – jakie piosenki cieszą się największym wzięciem? Z informacji przedstawionych przez Sony wynika, iż są to utwory przeznaczone do odśpiewania w grze SingStar.

Kolejne screeny z dodatku do Gothic 3
Kolejne screeny z dodatku do Gothic 3

Ramsik, 21 sierpnia 2008, 11:35

W sieci pojawiło się kilkanaście nowych screenów, przedstawiających w akcji Gothic 3: Forsaken Gods. Pochodzą on z targów w Lipsku i pokazują grywalną wersję gry, bez żadnych upiększeń i retuszów. Widzimy też cały interfejs.

Obniżka cen Xbox 360 coraz bardziej prawdopodobna
Obniżka cen Xbox 360 coraz bardziej prawdopodobna

Jiker, 21 sierpnia 2008, 11:26

Coraz więcej faktów zdaje się przemawiać za tym, iż czerwcowe doniesienia o rychłej obniżce cen poszczególnych modeli konsoli Xbox 360 niosły za sobą ziarnko prawdy. Kolejne informacje zdaje się posiadać sieć sklepów Radio Shack, która w swej najnowszej ulotce zamieściła dane o nowych cenach produktu Microsoftu.

Najlepiej sprzedające się gry w Japonii (11-17 sierpnia)

Jiker, 21 sierpnia 2008, 11:21

Zapraszamy Was do zapoznania się z cotygodniowym rankingiem najlepiej sprzedających się gier w Japonii (w tygodniu pomiędzy 11 a 17 sierpnia). Zestawienie zostało przygotowane przez Media Create, japońską organizację zajmującą się badaniem i analizowaniem tamtejszego rynku gier.

Jeden-na-jednego z Gabem Newellem
Jeden-na-jednego z Gabem Newellem

fsm, 21 sierpnia 2008, 10:44

Serwis Videogaming247 miał okazję porozmawiać z szefem Valve podczas trwających w Lispku targów Games Convention. Jeśli chcesz posłuchać o Left 4 Dead, jeśli interesuje cię rozwój Steama lub jeśli pragniesz nie dowiedzieć się niczego o H-L: Episode 3 – czytaj dalej.

Heavy Rain dopiero pod koniec 2009
Heavy Rain dopiero pod koniec 2009

Jiker, 21 sierpnia 2008, 10:37

Wraz z publikacją nowych obrazków z Heavy Rain, wielu fanów twórczości studia Quantic Dreams uwierzyło, że debiut owego thrillera może nastąpić wcześniej niż do tej pory sądziliśmy. Tak się jednak nie stanie, o czym Sony, wydawca tytułu, poinformowało nas w trakcie swojej wczorajszej konferencji prasowej zorganizowanej w ramach targów Games Convention.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (21 sierpnia 2008)
Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (21 sierpnia 2008)

Jiker, 21 sierpnia 2008, 10:29

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: amerykańska Federalna Komisja Handlu zatwierdza potencjalne przejęcie Take-Two przez EA, Microsoft usprawnia kontroler do Xboxa 360, nowi bohaterowie MK vs DC Universe. Życzymy miłej lektury.

Fallout 3 zadebiutuje pod koniec października

artoor, 21 sierpnia 2008, 10:22

Fallout 3 jest od dawna produkcją mocno oczekiwaną, w której miłośnicy serii pokładają duże nadzieje. Choć wielu z nich obawia się, że nowe dzieło Bethesdy nie będzie nawiązywać do poprzednich odsłon i jest produktem zupełnie odrębnym, premiera z pewnością odbije się szerokim echem.

Poradnik: The Sims 2: Osiedlowe życie

Redakcja GRYOnline.pl, 21 sierpnia 2008, 09:49

Celem poradnika do gry „The Sims 2: Osiedlowe życie” jest zaznajomienie użytkownika z nowymi atrakcjami oferowanymi przez omawiane rozszerzenie. Mowa o tytułowych osiedlach mieszkaniowych, choć w grze zawarto też wiele innych, nieznanych dotąd opcji.

Age of Conan i nowy film o Conanie powiązane?
Age of Conan i nowy film o Conanie powiązane?

Hed, 21 sierpnia 2008, 08:41

Powstaje nowa filmowa adaptacja prozy Roberta E. Howarda, opowiadająca historię barbarzyńcy Conana, który ostatnio doczekał się także wersji komputerowej, w postaci sieciowej gry Age of Conan. Twórcy gry, firma Funcom, zapowiedzieli, że są świadomi tego procesu, co więcej, prowadzą rozmowy z ludźmi odpowiedzialnymi za film i ich gra, w pewien sposób, będzie powiązana z nowym kinowym obrazem.

Bully również na PC

artoor, 21 sierpnia 2008, 08:38

O zamiarach przeniesienia gry Bully na komputery osobiste wiemy od początku tego miesiąca, kiedy organizacja ESRB, zajmująca się klasyfikacją kategorii wiekowych gier wideo, zamieściła na łamach swojej strony internetowej wpis świadczący o powstawaniu pecetowej wersji. Odwiedzający stoisko Rockstar na targach Games Convention mogli zauważyć wczoraj plakaty promujące grę Bully, na których poza logo, widniał krótki napis „Demnachst fur PC”, co przetłumaczyć możemy na język polski, jako „Wkrótce na PC”. Sprawa jest więc oczywista – gra będzie.

Screeny i pierwsze szczegóły na temat GTA IV w wersji na pecety
Screeny i pierwsze szczegóły na temat GTA IV w wersji na pecety

artoor, 21 sierpnia 2008, 07:41

PeCetowa wersja GTA IV budzi tyle samo pozytywnych emocji, jak kontrowersji, jednak nie jest to w stanie podważyć faktu, iż produkcja od Rockstar jest najbardziej oczekiwaną grą w tym roku. Targi Games Convention w Lipsku miały nam ze sobą przynieść pierwsze, oficjalne informacje na temat portu oraz prezentację.