Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 sierpnia 2008, 14:52

autor: Ramsik

Demo Star Wars The Force Unleashed dostępne!

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami LucasArts posiadacze Xboksów 360 i PlayStation 3 mogą dziś skosztować odrobiny mocy, jaka tkwi w Star Wars: The Force Unleashed. Wersja demonstracyjna o wielkości 905 MB jest już dostępna w usłudze Xbox Live Marketplace we wszystkich regionach świata , a za kilka godzin powinna się też pojawić w PlayStation Network.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami LucasArts, posiadacze Xboksów 360 i PlayStation 3 mogą dziś skosztować odrobiny mocy, jaka tkwi w Star Wars: The Force Unleashed. Wersja demonstracyjna o wielkości 905 MB jest już dostępna w usłudze Xbox Live Marketplace we wszystkich regionach świata, a za kilka godzin powinna się też pojawić w PlayStation Network.

Demo Star Wars The Force Unleashed dostępne! - ilustracja #1

Próbka pełnej wersji gry rzuca nas w wir etapu o nazwie TIE Fighter Construction Facility. Poziom, którego akcja rozgrywa się w fabryce statków kosmicznych, został specjalnie przemodelowany na potrzeby dema, aby gracz mógł zobaczyć i przetestować jak najwięcej elementów rozgrywki. LucasArts zadbało również o mało doświadczonych użytkowników przygotowując samouczek, dzięki któremu nie poczują się oni zagubieni. Dodatkową atrakcją jest możliwość obejrzenia unikalnego zakończenia, nie znajdującego się w pełnej wersji gry.

Akcja Star Wars: The Force Unleashed ma miejsce pomiędzy trzecim i czwartym epizodem filmowej sagi. Wcielamy się w postać ucznia Dartha Vadera, a nasze zadanie polega na szerzeniu ciemnej strony Mocy, co przyczynia się do wzrostu potęgi Imperium.

Demo Star Wars The Force Unleashed dostępne! - ilustracja #2

Najnowsza produkcja ze stajni LucasArts świetnie prezentuje się pod względem technicznym. Użycie zaawansowanych technologii pokroju Digital Molecular Matter czy odpowiedzialnego za fizykę silnika Havok pozwoliło na uzyskanie efektów godnych ery next-gen. Słowa nie potrafią jednak oddać wszystkiego – warto więc zapoznać się ze sporą ilością screenów i materiałów wideo, jakie znajdują się w bazie Gry-OnLine.

Star Wars: The Force Unleashed ukaże się na terenie naszego kraju 20 września bieżącego roku w wersjach na Xboksa 360, Playstation 3, Wii, PS2, PSP oraz NDS. Wydawcą w Polsce jest firma Licomp Empik Multimedia. Nieco wcześniej, bo 16 września gra trafi na półki sklepowe w USA.