Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 17 sierpnia 2008

Pierwszy gameplay z Tomb Raider: Underworld
Pierwszy gameplay z Tomb Raider: Underworld

vampire, 17 sierpnia 2008, 20:10

W sieci pojawił się pierwszy trailer przedstawiający fragmenty rozgrywki z najnowszej odsłony przygód Larry Croft autorstwa Crystal Dynamice - Tomb Raider: Underworld. Możemy w nim zobaczyć kilka ładnych akrobacji w wykonaniu głównej bohaterki oraz krótki fragment walki, a wszystko to rozgrywa się na terenie tajemniczych ruin gdzieś w meksykańskiej dżungli.

Games Convention bez Resident Evil 5

Przemysław Zamęcki, 17 sierpnia 2008, 16:12

Niemiecki rynek rozrywki elektronicznej jest jednym z najbardziej restrykcyjnych na świecie. W części z dostępnych na nim strzelanin krew okazuje się być zielona, czasem ludzkie postacie zastępowane są robotami lub przybyszami z innej planety. Od kilku dni wiemy już, że na Games Convention nie zobaczymy drugiej części Gears of War. Następną ofiarą podejścia Niemców do gier komputerowych i video jest Resident Evil 5.

Doczekamy się kontynuacji Command & Conquer: Generals?

vampire, 17 sierpnia 2008, 16:10

Kiedy firma Electronic Arts podała jaka będzie zawartość kolekcjonerskiej edycji Command & Conquer Red Alert 3, szczególne zainteresowanie fanów wzbudził jeden z bonusów - klucz do wersji beta kolejnej gry z cyklu Command & Conquer – wtedy zaczęli oni zastanawiać się o jaką dokładniej produkcję chodzi.

Demo Star Wars: The Force Unleashed w najbliższy czwartek na 100%
Demo Star Wars: The Force Unleashed w najbliższy czwartek na 100%

Przemysław Zamęcki, 17 sierpnia 2008, 14:59

Wersji demonstracyjnej Star Wars: The Force Unleashed posiadacze Xboksów 360 i PlayStation 3 mieli zakosztować w czwartek, 14 sierpnia. Przynajmniej tak wynikało z informacji podanych przez serwis G4TV. Niestety, z jakiegoś powodu do publikacji dema nie doszło. Ale nic straconego. LucasArts oficjalnie potwierdził, że w tym tygodniu już na pewno uzyskamy dostęp do fragmentów Mocy.

Wspólna zabawa posiadaczy PS3 i PC w The Agency wykluczona
Wspólna zabawa posiadaczy PS3 i PC w The Agency wykluczona

vampire, 17 sierpnia 2008, 14:08

Jeszcze rok temu Sony Online Entertainment, twórcy The Agency, rozważali umożliwienie wspólnej zabawy posiadaczom PS3 oraz PC w swoim MMO. Teraz wiemy już, że niestety z takiej opcji zrezygnowano. Główny projektant gry, Hal Milton, wyjaśnił, że od strony technicznej nie byłoby z tym najmniejszych trudności, problem natomiast leży w mentalności graczy.

Najlepiej sprzedające się gry w Japonii (4 - 10 sierpnia)

Przemysław Zamęcki, 17 sierpnia 2008, 09:09

Jak co tydzień, przed Wami najnowsze notowanie japońskiej listy najlepiej sprzedających się gier w tygodniu pomiędzy 4 a 10 sierpnia. Ranking stworzony został dzięki monitoringowi przeprowadzanemu przez organizację Media Create, zajmującą się badaniem i analizą rynku w Japonii.