Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 22 sierpnia 2008

Trzeci dzień Games Convention - wrażenia z pokazów FIFA 09, Project Origin, Anno 1404, PES 2009 i innych

Elrond, 22 sierpnia 2008, 15:31

Trzeci dzień lipskich targów Games Convention jeszcze trwa, jednak najważniejsze zapowiedzi i pokazy już za nami. Jak na największą, europejską imprezę branżową przystało, dzisiaj również nie zabrakło gorących relacji, filmów czy też zwykłej, marketingowej paplaniny.

Demo MotorStorm: Pacific Rift we wrześniowym epizodzie QORE

Ramsik, 22 sierpnia 2008, 14:56

Podczas trwających w Lipsku targów Games Convention 2008 koncern Sony poinformował, że wersja demonstracyjna MotorStorm: Pacific Rift zostanie udostępniona w przyszłym miesiącu.

Powstanie demo Heavy Rain
Powstanie demo Heavy Rain

vampire, 22 sierpnia 2008, 14:05

Nim jeszcze Heavy Rain: The Origami Killer trafi na sklepowe półki, będziemy mieli okazję zapoznać się z demem tej produkcji. Taką informacją podali serwisowi EuroGamer przedstawiciele studia Quantic Dream, czyli twórców gry, podczas imprezy Games Covention. Na razie nie wiadomo jeszcze jaka dokładnie będzie jego zawartość.

400 tysięcy osób farmuje złoto dla graczy MMO

Elrond, 22 sierpnia 2008, 14:00

Każdy grający w produkty z gatunku MMO prędzej czy później spotka się ze zjawiskiem „farmingu” - mozolnego gromadzenia złota, surowców itd. itp. Tak uzyskane fundusze i przedmioty pojawiają się następnie na aukcjach czy innych portalach, sprzedawane za żywą gotówkę. Rzecz w tym, iż jest to całkiem dochodowy biznes, a co więcej, odbywa się on na wielką skalę.

ArmA II na Games Convention
ArmA II na Games Convention

eJay, 22 sierpnia 2008, 13:26

Z okazji targów Games Convention w Lipsku, czeskie studio Bohemia Interactive postanowiło podzielić się z fanami nowymi informacjami na temat nadchodzącego sequela ArmA: Armed Assault.

Barbarzyńca pozostanie jedyną
Barbarzyńca pozostanie jedyną "starą" postacią, która pojawi się w Diablo III

vampire, 22 sierpnia 2008, 12:25

Jak podaje serwis Kotaku, główny projektant Diablo III, Jay Wilson, podczas tegorocznych targów Games Convention poinformował, że Barbarzyńca pozostanie jedyną znaną z poprzedniej części postacią, która trafi do premierowego wydania trójki. Zgodnie z tym, co pisaliśmy wcześniej, powód takiej decyzji jest prosty - Blizzard chce uniknąć zwykłego kopiowania bohaterów.

W jaki sposób nowe edycje Rock Band i SingStar umożliwią wykorzystanie utworów z poprzedników

vampire, 22 sierpnia 2008, 12:00

Na blogu MTVMultiplayer z wypowiedzi Johna Drake'a, PRa Harmonix możemy dowiedzieć się, co będziemy musieli zrobić, aby w nadchodzącym Rock Band 2 cieszyć się utworami z jedynki. Wraz z datowaną na 14 września premierą przeznaczonej na Xboxa 360 wersji gry, zostanie wydany specjalny patch do pierwowzoru, dzięki któremu w menu pojawi się nowa opcja umożliwiająca eksport danych.

Sequel Art of Murder stał się faktem

Jiker, 22 sierpnia 2008, 11:26

Ta wiadomość kierowana jest do wszystkich miłośników przygód Nicole Bonnet, bohaterki ciepło przyjętej przygodówki o tytule Art of Murder: FBI Confidential. Okazuje się bowiem, że twórcy gry, rzeszowskie studio CITY interactive, zdecydowali się na rozpoczęcie prac nad jej kontynuacją. Art of Murder: Hunt for the Puppeteer zostanie wydane w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (22 sierpnia 2008)

Jiker, 22 sierpnia 2008, 11:04

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: dodatki do Team Fortress 2 i Rock Banda, nowe informacje o Bully i EndWar na PC, łatka Alone in the Dark w wersji na Xbox 360, nowe informacje o Guitar Hero: World Tour na Wii, Logitech tworzy najlepszą kierownicę dla Wii, Warhawk otrzyma nowy dodatek. Zapraszamy do lektury.

Age of Conan DX9 i DX 10 – znajdź różnice
Age of Conan DX9 i DX 10 – znajdź różnice

Hed, 22 sierpnia 2008, 10:43

Zagramy w znaną zabawę polegającą na wyszukiwaniu różnic między dwoma, pozornie identycznymi obrazkami. Jedna grupa fotek przedstawia grę Age of Conan w wersji DirectX 9, druga – DirectX 10. Tak pewnie można by powiedzieć, gdyby nie fakt, że rozbieżności widać jak na dłoni i człowiek, zamiast szukać niewidocznych detali, zastanawia się nad wymianą systemu operacyjnego na nowszy.

GTA IV na szczycie pierwszego „niemal-globalnego” zestawienia sprzedaży gier

Filip „fsm” Grabski, 22 sierpnia 2008, 10:42

Jedne z najbardziej znanych i największych firm badających sprzedaż produktów z branży rozrywki elektronicznej, ogłosiły dziś, że będą raz w miesiącu wypuszczać Top Global Markets Report, który da wgląd w sprzedaż gier na trzech największych rynkach świata – USA, Wielkiej Brytanii i Japonii.

Nowe informacje o ekspansji Ubisoftu w Polsce

Maciej Jałowiec, 22 sierpnia 2008, 10:31

Niedawno informowaliśmy Was o tym, że francuski koncern Ubisoft chce otworzyć swoje biuro w naszym kraju. Dziś dostępne są nowe informacje na ten jakże ważny dla polskich graczy temat.

Pecetowa wersja Bully: Scholarship Edition w październiku

vampire, 22 sierpnia 2008, 10:13

Wczoraj pisaliśmy o planach ekipy Rockstar Games dotyczących przeniesienia znanej z Xboxa 360 oraz Wii, kontrowersyjnej gry akcji - Bully: Scholarship Edition na PC. Teraz możemy dodać jeszcze, że planowany termin ukazania się konwersji to druga połowa października. Taką przynajmniej informację otrzymali ludzie z serwisu IGN od przedstawiciela firmy.

Doczekamy się kolejnych gier z uniwersum StarCrafta, jednak nie znajdzie się wśród nich MMO

vampire, 22 sierpnia 2008, 09:10

Podczas trwających właśnie targów Games Convention redaktorom z serwisu VideoGamer udało się zamienić kilka słów z przedstawicielami Blizzarda - Frankiem Pearce i Bobem Colayco. Głównym tematem wywiadu był najnowszy StarCraft oraz dalsze plany firmy odnośnie tej marki.

Wrath of the Lich King - ostatnie szlify
Wrath of the Lich King - ostatnie szlify

Hed, 22 sierpnia 2008, 09:05

Tom Chilton z firmy Blizzard, stwierdził w jednym z wywiadów przeprowadzonych podczas toczących się targów GC 2008, że prace nad kolejnym dodatkiem do World of Warcraft, są już praktycznie na finiszu i teraz ekipa skupia się na doszlifowaniu tego co już zrobiono. Czy ten kolejny sieciowy diament będzie miał jakieś skazy?