Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 sierpnia 2008, 12:25

autor: vampire

Barbarzyńca pozostanie jedyną "starą" postacią, która pojawi się w Diablo III

Jak podaje serwis Kotaku, główny projektant Diablo III, Jay Wilson, podczas tegorocznych targów Games Convention poinformował, że Barbarzyńca pozostanie jedyną znaną z poprzedniej części postacią, która trafi do premierowego wydania trójki. Zgodnie z tym, co pisaliśmy wcześniej, powód takiej decyzji jest prosty - Blizzard chce uniknąć zwykłego kopiowania bohaterów.

Jak podaje serwis Kotaku, główny projektant Diablo III, Jay Wilson, podczas tegorocznych targów Games Convention poinformował, że Barbarzyńca pozostanie jedyną znaną z poprzedniej części postacią, która trafi do premierowego wydania trójki. Zgodnie z tym, co pisaliśmy wcześniej, powód takiej decyzji jest prosty - Blizzard chce uniknąć zwykłego kopiowania bohaterów, a ponieważ brutalny wojownik nie był, według twórców, postacią idealną, mogli więc w pewnym stopniu go zmodyfikować.

Barbarzyńca pozostanie jedyną 'starą' postacią, która pojawi się w Diablo III - ilustracja #1

Wilson dodał, że w przypadku Nekromanty nie było zbyt wielkiego pola do popisu - juz w dwójce był świetnie zaprojektowaną postacią. Mimo to jednak jego zwolennicy nie powinni czuć się zawiedzeni, ponieważ otrzymają bardzo zbliżona klasę jaką jest Witch Doctor. Ponadto niewykluczone jest, że w przyszłych rozszerzeniach do Diablo III powrócą starzy znajomi z drugiej odsłony. Niestety projektant nie chciał wyjawić żadnych szczegółów na temat trzech pozostałych herosów. Na ich prezentację zapewne będziemy musieli poczekać do BlizzConu, czyli aż do października.