Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 sierpnia 2008, 14:05

autor: vampire

Powstanie demo Heavy Rain

Nim jeszcze Heavy Rain: The Origami Killer trafi na sklepowe półki, będziemy mieli okazję zapoznać się z demem tej produkcji. Taką informacją podali serwisowi EuroGamer przedstawiciele studia Quantic Dream, czyli twórców gry, podczas imprezy Games Covention. Na razie nie wiadomo jeszcze jaka dokładnie będzie jego zawartość.

Nim jeszcze Heavy Rain: The Origami Killer trafi na sklepowe półki, będziemy mieli okazję zapoznać się z demem tej produkcji. Taką informacją podali serwisowi EuroGamer przedstawiciele studia Quantic Dream, czyli twórców gry, podczas imprezy Games Covention. Na razie nie wiadomo jeszcze jaka dokładnie będzie jego zawartość, choć prawdopodobnie nie pokryje się z tą zaprezentowaną wczoraj na targach. Zresztą wówczas pokazano zwiedzającym jedynie zupełnie niezwiązany z fabułą gry poziom, mający na celu przedstawienie mechanizmów rozgrywki.

Powstanie demo Heavy Rain - ilustracja #1

Jak powiedział szef Quantic Dream, David Cage, bardzo dużo czasu zajęło opracowanie scenariusza, dlatego też twórcy są bardzo ostrożni jeśli chodzi o wyjawianie jakichkolwiek informacji na jego temat. Podobno historia przedstawiona w grze będzie zaskakująca i zupełnie inna niż to, z czym mamy na co dzień do czynienia. Według słów Davida, maczali w niej palce nawet scenarzyści z Hollywood.

Powstanie demo Heavy Rain - ilustracja #2

Cage dodał jeszcze, że z pewnością w przyszłości możemy spodziewać się dodatkowych, dostępnych do pobrania epizodów, nawet zupełnie niezwiązanych z fabułą, gdyż według niego kontekstowy interfejs gry świetnie się do tego nadaje. Niestety na premierę Heavy Rain przyjdzie nam poczekać dłużej niż wcześniej sądziliśmy, bo aż do przyszłego roku. Tymczasem możecie obejrzeć pierwszy filmik z rozgrywki.