Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 sierpnia 2008, 11:26

autor: Jiker

Sequel Art of Murder stał się faktem

Ta wiadomość kierowana jest do wszystkich miłośników przygód Nicole Bonnet, bohaterki ciepło przyjętej przygodówki o tytule Art of Murder: FBI Confidential. Okazuje się bowiem, że twórcy gry, rzeszowskie studio CITY interactive, zdecydowali się na rozpoczęcie prac nad jej kontynuacją. Art of Murder: Hunt for the Puppeteer zostanie wydane w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Ta wiadomość kierowana jest do wszystkich miłośników przygód Nicole Bonnet, bohaterki ciepło przyjętej przygodówki o tytule Art of Murder: FBI Confidential. Okazuje się bowiem, że twórcy gry, rzeszowskie studio CITY Interactive, zdecydowali się ogłosić, że trwają prace nad jej kontynuacją. Art of Murder: Hunt for the Puppeteer zostanie wydane w pierwszym kwartale przyszłego roku.

W grze ponownie otrzymamy możliwość wcielenia się w agentkę FBI, Nicole Bonnet i znów natrafimy na trop wielkiej, detektywistycznej zagadki. Tym razem rzecz dziać się będzie w amerykańskim Nowym Orleanie, we Francji, Hiszpanii oraz na Kubie, a naszym zadaniem ma być odnalezienie seryjnego mordercy, który sieje postrach w największych miastach Europy i Ameryki. Wskazówką jest fakt, że przestępca przy każdej ze swych ofiar zostawia laleczkę odzianą w XVII-wieczny strój. Trop poprowadzi nas do wydarzeń sprzed kilkuset lat.

Niektóre ze scen przygotowanych z myślą o Hunt for the Puppeteer możecie obejrzeć w opublikowanych właśnie zwiastunie. Znajdziecie go m.in. na łamach serwisu Gametrailers.